Kategorie

Producenci

gtechniq crystal serum light 30ml

GTECHNIQ Crystal Serum Light 30ml

316,26zł

Nowy produkt

Dlaczego wybrać Crystal Serum Light?
 

Crystal Serum Light to najskuteczniejsze zabezpieczenie lakieru które możesz nałożyć sam. Znana na całym świecie za najlepszą ochronę lakieru, wersja dla Profesjonalistów jest dostępna tylko u przeszkolonych Akredytowanych Detailerów Gtechniq ponieważ jest tak trwała, że źle zaaplikowaną usuwa się za pomocą papieru ściernego.
 
Crystal Serum Light to 80% ochronnej charakterystyki wersji dla profesjonalistów. Źle zaaplikowaną usuniesz kilku etapowym polerowaniem lakieru.

W zakładce, "Instrukcja" znajdziesz porady jak krok po kroku prawidłowo używać Serum Light. 
 
W kwestii nadania dodatkowego połysku, ochrony przed zarysowaniami oraz zanieczyszczeniami Gtechniq Crystal Serum i Serum Light są szczytowym osiągnięciem w dziedzinie ochrony lakieru.
 
Korzyści Crystal Serum Light:

Serum Light to najnowsza i nadzwyczajnie trwała powłoka ceramiczna. Jest bardzo śliska w dotyku i podwyższa poziom połysku (nawet na nowych lakierach). W wyniku reakcji chemicznej, podczas aplikacji, powstaje na lakierze nieorganiczna warstwa 9h optycznie przezroczystego materiału ceramicznego. Tak zabezpieczony lakier będzie odznaczał się zwiększonym połyskiem przez lata, a mycie lakieru będzie szybsze i łatwiejsze.
 
Nasza najnowsza warstwa ceramiczna o wysokiej gęstości jest odporna na działanie środków chemicznych w zakresie pH 2  - pH 12. To oznacza, że jeżeli preparaty myjące zostaną niewłaściwie użyte, to nie zmatowieją Twojego lakieru, ani nie osłabią jego połysku. Ponadto zabrudzenia jak soki z drzewa, ślady smoły i plamy z twardej wody, będą łatwe do usunięcia.

ZANIM ZACZNIESZ:
 • Pojazd musi być w pomieszczeniu i musi pozostać w pomieszczeniu przez co najmniej 12 godzin po aplikacji
   
 • Warunki otoczenia: temperatura musi być powyżej 3°C i poniżej 25°C
   

INSTRUKCJA:
 

 1. Przygotuj samochód, umyj go bardzo dokładnie i usuń trwałe zabrudzenia. Użyj Gtechniq W5 Citrus Cleaner i Gtechniq W6 Iron. Jeżeli będzie potrzeba, pozostałe zabrudzenia usuń z lakieru glinką.
   
 2. W razie potrzeby, wypoleruj lakier ręcznie lub maszynowo usuwając niedoskonałości.
   
 3. Na mikrofibrę Gtechniq MF1 rozpyl Gtechniq Panel Wipe.
   
 4. Powierzchnia musi być chłodna, nie używaj na foli ochronnej. Mikrofibrą z Gtechniq Panel Wipe wypoleruj element, usuniesz z lakieru pozostałości po pastach polerskich i innych preparatach. 
   
 5. Dokładne wykonanie tej czynności zagwarantuje większą gęstość wiązań chemicznych między lakierem a powłoką, da lepszą trwałość.
   
 6. Załóż dołączone rękawice ochrone, aby uniknąc kontaktu ze skórą.
   
 7. Jednorazowo, na dany obszar nanieś dwie pełne pipety produktu, na załączony aplikator.
   
 8. Aplikatorem równomiernie rozprowadź powłokę na lakier, tak aby ślady płynu nachodziły na siebie. 
   
 9. Nie aplikuj jednorazowo na obszar większy niż 60cm x 60cm lub jeden mały element samochodu. 
   
 10. Po dokładnym rozprowadzeniu produktu na danym obszarze lub małym elemencie, zbierz nadmiar, polerując obszar mikrofibrą Gtechniq MF1. Może zajść potrzeba polerowania dwukrotnie aby zebrać pozostały nadmiar, dla pewności najlepiej tą czynność jest robić używając dwóch nowych Gtechniq MF1.
   
 11. Pamiętaj polerując usuwasz tylko nadmiar produktu.
   
 12. Zawsze, poleruj po większym obszarze niż aplikacja. Upewnij się, że nigdzie nie został nadmiar produktu.
   
 13. Po aplikacji na cały samochód, wykonaj inspekcję. Sprawdź czy nadmiar produktu został dokładnie usunięty i nie zostały smugi na sąsiednich elementach. Użyj Gtechniq MF1 i lampy z rozproszonym źródłem światła.


WAŻNE:
 

 • Unikaj polerowania ze zbyt duża siła, ponieważ możesz zarysować powierzchnię lub spowodować smugi częściowo utwardzoną powłoką.
   
 • Pamiętaj aby podczas polerowania nadmiaru, często zmieniać strony Gtechniq MF1 na świeża. Nadmiar który usuwasz z lakieru, będzie krystalizował się na mikrofibrze zmniejszając jej chłonność i łatwość polerowania.
   
 • Jeżeli pozostawisz nadmiar niewypolerowanego produktu, spoleruj mechanicznie dany element i ponownie zaaplikuj powłokę.
   
 • Mikrofibry od razu po aplikacji umieścić w wodzie i wyprać.
   
 • Użyj CSL ciągu 1 roku od zakupu. Po otwarciu zużyć w ciągu 3 miesięcy.
   
 • Przechowywać butelki w suchym i chłodnym miejscu z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem, darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem, darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :