Kategorie

Producenci

cleantech tech coat 15ml mini - powłoka ceramiczna zestaw

Clean Tech Tech Coat to zaawansowana, jedno komponentowa i jedno warstwowa powłoka ceramiczna na lakier oraz felgi. Bardzo szybka w aplikacji. Wymaga pracy na małych powierzchniach. Już po godzinie od aplikacji pokazuje niesamowitą szklistość. Nie jest powłoką mocno przyciemniającą, ale dzięki temu nie ma problemu z plamami w miejscach gdzie powłoka nachodzi na siebie.

227,63zł

Nowy produkt

CLEANTECH TECH COAT 15ML SET - powłoka ceramiczna zestawClean Tech Tech Coat to zaawansowana, jedno komponentowa i jedno warstwowa powłoka ceramiczna na lakier oraz felgi. Bardzo szybka w aplikacji. Wymaga pracy na małych powierzchniach. Już po godzinie od aplikacji pokazuje niesamowitą szklistość. Nie jest powłoką mocno przyciemniającą, ale dzięki temu nie ma problemu z plamami w miejscach gdzie powłoka nachodzi na siebie. Nawet bez użycia top coatu, czy detailera krzemowego, osiąga bardzo dobrą śliskość i hydrofobowość. Trwałość powłoki określana przez producenta wynosi do 36 miesięcy.


Sposób użyciaPrzygotuj lakier/felgi samochodu - usuń wszystkie zabrudzenia typu smoła i opiłki metaliczne. W razie konieczności spoleruj lakier w celu usunięcia wszelkich niedoskonałości.
Przygotowany lakier odtłuść preparatem IPA 50%+. Nie zalecamy używania innych produktów odtłuszczających.
Produkt nakładaj małymi sekcjami (ok. 40x40cm) ruchami krzyżowymi za pomocą dołączonego aplikatora (na aplikator nałóż suede). Od razu po nałożeniu dotrzyj produkt mikrofibrą. Wypoleruj smugi pozostałe z pierwszego roztarcia.
Jeśli zbyt długo odczekasz po nałożeniu produktu do dotarcia, zaaplikuj trochę produktu ponownie w to samo miejsce i dotrzyj.
Dodatkowe zalecenia

Aplikacje zawsze przeprowadzaj w dobrze wentylowanym zamkniętym pomieszczeniu.
W przypadku wysokiej temperatury i bardzo wysokiej wilgotności powietrza (65%+) mogą pojawić się problemy z dotarciem produktu.
Pozwól powłoce związać się z lakierem przez co najmniej 12 godzin, unikając wody, deszczu i innych opadów.
Jeśli w ciągu pierwszych 12 godzin lakier zamoknie, osusz auto delikatną mikrofibrą, nie dopuść do samoistnego wyschnięcia wody.
Zalecamy nie myć auta przez pierwsze 7 dni chemią samochodową.
Często wymieniaj aplikator.
Trzymaj produkt daleko od ognia.
Do aplikacji używaj rękawiczek i maseczki.
Nie nakładaj kolejne warstwy – to nie poprawi właściwości/trwałości


Trwałość powłoki zależy od tego jak dobrze przygotujemy powierzchnię lakieru, a także od jej pielęgnacji. Aby osiągnąć maksymalną trwałość zalecamy przed położeniem powłoki odpowiednio oczyścić i przygotować lakier. Po aplikacji powłoki należy o nią odpowiednio dbać: regularne mycie ręczne dedykowanymi produktami oraz co jakiś czas usunięcie osadów metalicznych za pomocą deironizera oraz odsmolenie za pomocą produktów do usuwania smoły/żywicy. Wydajność produktu to 15-20ml produktu na średniej wielkości auto osobowe.
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :