Kategorie

Producenci

bilt hamber touch on 30ml 1pack - hydrowosk i szampon hydrofobowy

Bilt Hamber Touch On zostawia na lakierze trwałą hydrofobową ochronę zawierającą składniki cermiczne, która dodatkowo ma niską zdolność pienienia , zawiera detergenty czyszczące przez co jest idealnym rozwiązaniem jako szampon myjący, dzięki czemu można dalej czyścić lakier, jednocześnie stosując ochronę po myciu BEZDOTYKOWYM.

6,50zł

Nowy produkt

BILT HAMBER Touch-ON 30ml 1szt - hydrowax i szampon zabezpieczającyDwa nowe produkty od Bilt HAmber : Touch less i Touch On miały premierę w tym samym czasie ponieważ dla fanów marki zostały stworzone żeby wzajemnie się uzupełniały.

TOUCH-LESS został zaprojektowany, aby umożliwić doskonałą i prostą aplikację naszego nowego produktu do ochrony lakieru i szamponu TOUCH-ON, z pomocą myjki ciśnieniowej, opryskiwacza ciśnieniowego, atomizerem lub za pomocą klasycznego mycia " z wiadra".
Bilt Hamber Touch On zostawia na lakierze trwałą hydrofobową ochronę zawierającą składniki cermiczne, która dodatkowo ma niską zdolność pienienia , zawiera detergenty czyszczące przez co jest idealnym rozwiązaniem jako szampon myjący, dzięki czemu można dalej czyścić lakier, jednocześnie stosując ochronę po myciu BEZDOTYKOWYM. Po zabezpieczeniu TOUCH-ON, powierzchnia ma również właściwości uwalniania brudu, które ukazują się jako lepsze domywanie w kolejnym myciu bezdotykowym za pomocą Touch Less. 
Pakowane w jednodawkowe saszetki o pojemności 30 ml, aplikować nie więcej niż 1 raz w miesiącu. TOUCH-ON jest na bazie wody, nie jest łatwopalny, nie zawiera alkoholu ani rozpuszczalników petrochemicznych.

Jak używać Bilt Hamber Touch ONOpróżnij saszetkę 30 ml do pojemnika na chemię w myjce wysokociśnieniowej lub zbiornika przy pianownicy, uzupełnij czystą wodą i nanieś pod niskim ciśnieniem, następnie spłucz pod ciśnieniem i osusz pojazd ściereczką z mikrofibry.

Lub...

Opróżnij saszetkę 30 ml do 15 litrowego wiadra ciepłej wody i nałóż za pomocą rękawicy do mycia. Wypłucz i osusz ręcznikiem z mikrofibry.

Może być również nakładany zwykłym atomizerem lub opryskiwaczem ciśnieniowym.

Nie zalecamy stosowania częściej niż raz w miesiącu.

UWAGA: nie można dopuścić do wyschnięcia produktu na lakierze ponieważ mogą zostać zacieki i plamy.


Cena za 1 szt.
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :