Kategorie

Producenci

artdeshine crystal wax 50g - wosk typu concours, priorytet to maksymalny blask

Crystal Wax został stworzony z myślą o profesjonalistach przygotowujących auta z najwyższej półki, fabryczne jak i największe customowe projekty, a także o prawdziwych pasjonatach autodetailingu którzy nie podążają tylko za trwałością, przekładając ponad nią wygląd i przyjemność obcowania z produktami najwyższej klasy.

137,40zł

Nowy produkt

ARTDESHINE Crystal Wax 50g - wosk typu CONCOURS, priorytet to maksymalny blaskJedyny w swoim rodzaju wosk: bezbarwny, krystaliczny.

Połączenie polimerów z naturalnym woskiem karnauba. Wosk typu concours wax czyli głównym priorytetem przy tworzeniu tego wosku było maksymalne wyciągnięcie połysku lakieru przy bardzo prostej aplikacji.

Crystal Wax został stworzony z myślą o profesjonalistach przygotowujących auta z najwyższej półki, fabryczne jak i największe customowe projekty, a także o prawdziwych pasjonatach autodetailingu którzy nie podążają tylko za trwałością, przekładając ponad nią wygląd i przyjemność obcowania z produktami najwyższej klasy.

ARTDESHINE Crystal Wax to wosk który nie jest nastawiony na beading "idealne krople wody", wosk crystal wax został stworzony w formule wosku sheetingowego z nastawieniem na dobra dyspersje wody oznacza to, że woda jest zrzucana z powierzchni lakieru wolniej ale dokładniej, czasami możemy mieć wrażenie że w niektórych miejscach wosku się kończy pokazując taflowanie. Jednak to wszystko to celowy zabieg który ma możliwie maksymalnie wpłynąć na zmniejszenie ilości powstawania plam po myciu.

Bardzo przyjemna i bezproblemowa aplikacja.

Do użycia na sucho na powierzchniach lakierowany oraz z tworzyw sztucznych.

NIE aplikujemy Crystal Wax na powłoki ochronne: kwarcowe, ceramiczne, grafenowe

Kompatybilny ze wszystkimi Quick Detailerami, spray sealantami od ARTDESHINE


Najważniejsze cechy ARTDESHINE Crystal Wax:  • lustrzany połysk, pomiar wskazuje wartość powyżej 100GU
  • efekt mokrego lakieru "Wet Look"
  • trwałość 4 tygodnie
  • lekko hydrofobowy
  • szybka dyspersja wody
  • przyjemna bezproblemowa aplikacja
  • aplikacja na lakier i tworzywa sztuczne
  • satynowy i śliski w dotyku
  • odporność chemiczna pH5 - pH9


Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :