Kategorie

Producenci

kiurlab tapik 5 l - środek do czyszczenia tkanin

KIURLAB TAPIK 5L - Środek do czyszczenia tkanin

52,84zł

Nowy produkt

KIURLAB TAPIK 5L - Środek do czyszczenia tkanin


Środek do czyszczenia tkanin TAPIK marki KiurLab – skuteczna i bezpieczna pielęgnacja tapicerki

Środek do czyszczenia tkanin TAPIK to produkt, który został opracowany z myślą o bezpiecznym i skutecznym czyszczeniu tapicerki samochodowej. Dzięki swojej unikalnej formule szybko i skutecznie usuwa zabrudzenia z tapicerki, jednocześnie chroniąc delikatne tkaniny przed skutkami zbyt intensywnego czyszczenia.

Jaki dobrać właściwy środek do czyszczenia delikatnych tkanin samochodowych?

Elementy tapicerki samochodowej wykonane z delikatnych materiałów, takich jak welur czy też alcantara stanowią często wyzwanie dla użytkowników, którzy pragną regularnie dbać o ich czystość. Takie elementy tapicerki jak podsufitka czy welurowe obicia wnętrza auta wymagają specjalnych środków czyszczących, które skutecznie usuwają zabrudzenia, jednocześnie chroniąc strukturę tkaniny przed uszkodzeniem. W przypadku takich materiałów zaleca się stosowanie dedykowanych produktów, które wyróżniają się wysoką mocą czyszczącą, głęboko penetrując tkaninę i usuwając brud bez konieczności dodatkowego płukania.

TAPIK marki KiurLab to preparat przeznaczony do czyszczenia delikatnych tkanin samochodowych. Odznacza się on wysoką skutecznością czyszczenia i nie wymaga płukania, co jest istotne przy czyszczeniu tkanin wrażliwych na wilgoć. Dzięki swoim właściwościom jest idealnym rozwiązaniem dla pielęgnacji delikatnych materiałów tapicerki samochodowej. Stosowanie środka do czyszczenia tkanin TAPIK zapewnia czystość tapicerki oraz chroni ją przed negatywnymi skutkami przemoczenia.

Zalety środka do czyszczenia tkanin TAPIK marki KiurLab

 • bezpieczny dla czyszczonych tkanin – dzięki skutecznej formule czyszczącej, która nie wymaga dodatkowego płukania, TAPIK jest szczególnie polecany do czyszczenia tkanin wrażliwych na przemoczenie.
 • łatwy w użyciu – środek do czyszczenia tkanin TAPIK jest gotowy do użycia, nie wymaga stosowania dodatkowych urządzeń do prania i płukania tapicerki, a przy tym zachowuje wysoką skuteczność czyszczenia.
 • uniwersalny – TAPIK może być używany do czyszczenia wszystkich rodzajów tkanin stosowanych w tapicerce samochodowej.
 • zapewnia szybki efekt czyszczący – dzięki ograniczonemu użyciu wody w procesie czyszczenia tapicerki, nie ma konieczności długiego oczekiwania na jej wyschnięcie.

Jak używać TAPIKa marki KiurLab?

Podczas stosowania środka do czyszczenia tkanin TAPIK zawsze kieruj się zaleceniami umieszczonymi na opakowaniu. Dzięki temu nie tylko zapewnisz bezpieczeństwo podczas korzystania z produktu, ale także zagwarantujesz jego maksymalną skuteczność.

Zalecenia przed użyciem TAPIKa:

 1. Upewnij się, że czyszczona tkanina jest zimna.
 2. Dla zapewnienia bezpieczeństwa czyszczenia, unikaj stosowania środka w miejscach o silnym nasłonecznieniu lub przy bardzo wysokich temperaturach.
 3. Odkurz dokładnie powierzchnię, którą chcesz wyczyścić.
 4. Wstrząśnij energicznie butelką, aby skutecznie wymieszać jej zawartość.
 5. Przeprowadź test działania środka na niewidocznym fragmencie tapicerki, aby wykluczyć możliwość powstania uszkodzeń.

Sposób użycia środka do czyszczenia tkanin TAPIK marki KiurLab

 1. Nanieś preparat na czyszczoną powierzchnię za pomocą triggera, mikrofibry lub delikatnej szczotki.
 2. Czyść tkaninę wykonując okrężne ruchy przy pomocy mikrofibry lub delikatnej szczotki.
 3. Usuń środek z powierzchni przy użyciu wilgotnej, chłonnej mikrofibry, dbając, aby nie przemoczyć czyszczonej tkaniny.
 4. Korzystając z suchej mikrofibry zbierz nadmiar wilgoci z powierzchni tkaniny.
 5. W razie potrzeby powtórz czynności.
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :