Kategorie

Producenci

leatherique rejuvenator oil 240ml - luxury leather conditioner

LEATHERIQUE REJUVENATOR OIL 240ML - LUXURY LEATHER CONDITIONER

117,07zł

Nowy produkt

LEATHERIQUE REJUVENATOR OIL 240ML 

 

Leatherique opracował jedyny w swoim rodzaju  dwuetapowy system pielęgnacji skóry.

Krok pierwszy Rejuvenator Oil który odżywia/nawilża skórę i wyciąga zanieczyszczenia z porów.

Prestine Clean następnie usuwa te zanieczyszczenia z powierzchni skóry i pozostawia ją czystą, intensywną kolorystycznie a jednocześnie z matowym wykończeniem.Jest to JEDYNY system w którym najpierw stosujemy odżywkę a potem cleaner !!!Mimo odmieności ma to sens ponieważ skóra pochłania tyle "oleju" ile jest to możliwe i jednocześnie nadmiar wyciągany jest na powierzchnię wraz z brudem kryjącym się w porach...

Prestine Clean zbiera nadmiar "oleju" oraz brud pozostawiając powierzchnię czystą, suchą, nie lepiącą się, tępą w dotyku i matową.

 

 

 

 

Rejuvenator Oil jest jak wysokiej jakości krem do twarzy który wnika w skórę i ją nawilża !

Przez 30 lat Rejuvenate Oil jest stosowany przez muzea, kolekcjonerów, pasjonatów motoryzacji na całym świecie aby utrzymać skórę w idealnej kondycji. Jest znany w każdym zakątku świata z jego zdolności do zmiękczania i przywrócenia elastyczności nawet najbardziej zniszczonej "kartonowej" skórze.

 

Jest to mieszanka białek i kolagenu bez jakichkolwiek olejowych wypełniaczy. Nie doprowadzi do przebariweń nawet przy najdelikatniejszych skórach.  Jest to zupełnie inny produkt do odzywienia skóry niż wszystkie jakie do tej pory znałeś. 

Pomimo że produkt w nazwie ma "Rejuvenate"  czyli odmładzający to w swoim skłądzie nie zawiera żadnych wypełniaczy mineralnych takich jak olej czy pochodne ropy naftowej. Formuła oparta jest na starej szwedzkiej tajemnicy i jest złożoną mieszanką naturalnych białek i kolagenu, które faktycznie przywrócą wytrzymałość i elastyczność a nie tylko pozostaną na powierzchni tworząc śliską i tłustą warstwę.

 

 

Zastosowanie:

 

Najlepiej za pomoca pędzelka lub gąbki rozprowadź obficie po powierzchni skóry.

W celu lepszego rozpoczęcia wchłaniania się odżywki w skórę możesz wmasować produkt ręcznie szczególnie przy szwach i miejscach najbardzije narażonych na wycieranie i pękanie. Skóra powinna pozostać "mokra" z widoczną spora warstwą odzywki na powierzchni nawet po upływie czasu wchłaniania

Po aplikacji  pozostawiasz do jak najlepszego wchłonięcia się przeważnie jest to  od 

 

 

24 do 48 GODZIN !!

 

 

- w ciepłe dni postaw auto w miejscu słonecznym i zamknij szyby w celu wytworzenia wyższej temperatury w auci i stworzenia efektu "Łaźni parowej"

- w zimne dni zaparkuj auto w ciepłym garażu ewentualnie w celu zwiększenia efektu "sauny" można przykryć fotele filią i następnie podgrzać temperturę  w aucie np suszarką.

Po procesie odżywiania przechodzimy do kroku drugiego , oczyszczenie

 

Przy prawidłowej pielęgnacji proces odżywiama robiimy 2-3 rzy w roku, krok oczyszczania w miarę potrzeb kilka razy w roku 

 

 Przykładowe efekty po zastosowaniu sytemu LETHERIQUE:

1) odkurzenie i inspekcja:2) aplikacja rejuvenate oil i pozsotawienie w ciepłym miejscu na 12-24 godziny
3) aplikacji Prestine Clean4) wypracowanie i przetarcie5) efekt poINNE przykłady:

 

 

 

 

 

Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :