Kategorie

Producenci

p&s renny doyle collection leather treatment 476ml - zabezpiecza skórę

P&S RENNY DOYLE COLLECTION LEATHER TREATMENT 476ml - zabezpiecza skórę

60,97zł

Nowy produkt

P&S RENNY DOYLE COLLECTION LEATHER TREATMENT 476ml - zabezpiecza skórę


Odkryj P&S Leather Treatment - idealny produkt do renowacji skóry, który przywróci blask Twoim ulubionym skórzanym przedmiotom!

Nasza zastrzeżona formuła sprawi, że Twoja skóra odzyska naturalny połysk i elastyczność, które posiadała w dniu zakupu. Zaufaj P&S Leather Treatment, aby Twoja skóra znowu wyglądała i czuła się jak nowa!


Co sprawia, że P&S Leather Treatment wyróżnia się spośród innych produktów na rynku? Po pierwsze, nasz środek do pielęgnacji skóry wnika głęboko w pory, aby zastąpić utracone naturalne oleje, które z czasem powodują wysuszenie i matowienie skóry. Dzięki temu skóra odzyskuje swoją miękkość i elastyczność, a Ty możesz cieszyć się komfortem, jaki oferuje skórzane siedzenie czy fotel.

Ale to nie wszystko!

P&S Leather Treatment poza rewitalizacją skóry zapewnia także ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Częste tarcie, działanie promieni UV czy kontakt z barwnikami mogą powodować uszkodzenia skóry. Nasz produkt tworzy na powierzchni skóry ochronną barierę, która skutecznie zapobiega przyszłym uszkodzeniom, co jest niezwykle istotne, zwłaszcza w przypadku drogich skórzanych siedzień.


Dodatkowo, po użyciu P&S Leather Treatment, zauważysz, że Twoja skóra pozostawia przyjemny zapach, który sprawia, że  podróżowanie samochodem staje się bardziej luksusowe!

Nie pozwól, aby Twoja skóra straciła swój dawny blask! Pielęgnuj ją regularnie za pomocą P&S Leather Treatment i ciesz się luksusowym wyglądem i wygodą przez wiele lat!

Odkryj nasz produkt i przekonaj się, dlaczego P&S Leather Treatment stał się ulubionym wyborem klientów w USA, którzy troszczą się o swoją skórzaną kolekcję.

Pojemność 473ml

Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :