SHOWCARSHINE MICROFIBER EFFECTIVE APPLICATOR

Nowa seria aplikatorów w showCarshine


Pierwszy na rynku aplikator który szanuje twoją chemię !

W ofercie showcarshine.pl znajdziecie bardzo bogatą ofertę różnego rodzaju aplikatorów, od aplikatorów gąbkowych po aplikatory pokryte mikrofibrą.

Aplikatory różnią się wielkością i materiałem wykończeniowym, ale wszystkie maja jedną wspólną cechę. Wnętrze aplikatora wykonane jest z gąbki i nie ma znaczenia czy jest to tylko aplikator typu soft foam czy aplikator pokryty mikrofibrą, gąbka wewnątrz lubi chłonąc produkt który aplikujemy. Poprzez chłonność za każdym razem tracimy pewną ilość produktu.

Poprzez wieloletnie doświadczenie i bardzo dobrą znajomość asortymentu dostępnego na całym świecie jesteśmy świadomi braków jakie występują w naszej branży.

Dlatego pragniemy przedstawić Wam pierwszy na rynku aplikator który dba o produkty jakich używacie. Podnosi wydajność kosmetyków aplikowanych za pomocą naszego aplikatora SHOWCARSHINE MICROFIBER EFFECTIVE APPLICATOR.

Innowacyjność naszego aplikatora polega na zastosowaniu mikrofibry, która od wewnętrznej strony jest nieprzemakalna. Co blokuje przenikanie płynów do wnętrza aplikatora. Dzięki temu nie tracimy swoich ulubionych kosmetyków we wnętrzu aplikatora w gąbce. Aplikator jest dwustronny i dzięki barierze wewnątrz, możemy na każdej ze stron użyć innego produktu bez obawy o połączenie się produktów.