Kategorie

Producenci

showcarshine perforated decon towel - ręcznik dekontaminacyjny z glinką

ShowCarShine PERFORATED DECON TOWEL - ręcznik dekontaminacyjny z glinką

89,42zł

Nowy produkt

ShowCarShine PERFORATED DECON TOWEL - ręcznik dekontaminacyjny z glinkąZapraszamy do odkrycia nowego sposobu na utrzymanie czystości i gładkości powierzchni Twojego samochodu dzięki ręcznikowi SHOWCARSHINE DECON TOWEL! Ten perforowany ręcznik do czyszczenia samochodów został stworzony z myślą o efektywnym usuwaniu osadzonych zanieczyszczeń, zapewniając jednocześnie bezpieczne działanie.

Dzięki zaawansowanemu technologicznie gumowemu polimerowemu materiałowi , ten ręcznik z mikrofibry umożliwia skuteczne usuwanie osadów, brudu, odkurzu, lotnej rdzy, kropek smoły etc. z różnych powierzchni, w tym farby, szkła, winylu i tworzyw sztucznych.

Prosta aplikacja, polegająca na spryskaniu powierzchni ulubionym lubrykantem z glinki i przesunięciu ręcznika po małej powierzchni, pozwala skutecznie oddzielić i usunąć osadzone zanieczyszczenia.


DECON CLAY TOWEL wyróżnia się także specjalnie zaprojektowanymi otworami "przepływowymi", które pomagają ręcznikowi szybko wyschnąć po użyciu oraz umożliwiają wypłukiwanie brudu i zanieczyszczeń, pozostawiając mniej na jego powierzchni.

Zewnętrzna strona ręcznika wykonana jest także z perforowanej mikrofibry o sprężystej strukturze, taka konstrukcja wpływa na bezpieczeństwo podczas pracy: perforacje tak jak perforacje w polimerze pomagają przetransportować zabrudzenia z dala od czyszczonej powierzchni, a druga cecha to generowanie lekkiego spienienia podczas pracy co wpływa na lepszy poślizg i zarazem mniejsze ryzyko pozostawienia uszkodzeń na powierzchni lakieru.Po zastosowaniu Twój samochód będzie gładki i wolny od zanieczyszczeń, co z kolei pozwoli uzyskać lepsze rezultaty podczas stosowania pasty polerskiej, sealanta, powłoki lub wosku.

Ręcznik clay towel jest łatwy w obsłudze, nie rysuje lakieru i nadaje się do różnych powierzchni, co czyni go idealnym wyborem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych detailerów.


Najważniejsze cechy ShowCarShine Decon Towel:

  • - wielokrotnego użytku
  • - delikatniejszy od tradycyjnej glinki
  • - tak samo skuteczny jak glinka
  • - na różne tworzywa
  • - bezpieczny dla powłok ceramicznych, grafenowych i innych


Rada profesjonalnego detailera:

Po umyciu samochodu i opłukaniu, ale bez osuszania. Podczas glinkowania ręcznikiem Decon Towel danego panelu, zaaplikuj jeden "strzał" dobrego deironizera (np. Bilt Hamber Korrosol) na lakier oraz jeden "strzał" na clay towel-a. Następnie pracuj jak podczas glinkowania. W takim zestawieniu w jednym kroku usuwamy osady z lakieru oraz lotną rdzę, a deironizer podczas pracy powoduje lekkie spienieni oraz dodaje odpowiedniego poślizgu i nie ma potrzeby używanie dedykowanego lubrykanta.
Cały proces dekontaminacyjny przebiega sprawniej, zużywamy dużo mniej deironizera (całe auto to ok 20 psiknięć z atomizera, ok 30ml produktu), przez mniejsze zużycie deironizera mamy mniej nieprzyjemnego zapachu w studiu :-)Jeśli poszukujesz prostego, bezpiecznego i skutecznego sposobu na usunięcie zanieczyszczeń z samochodu, to ręcznik DECON TOWEL  jest dokładnie tym, czego potrzebujesz!

Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :