Kategorie

Producenci

scs metal equipment bucket trolley - wózek na wiadra i akcesoria

SCS Metal Equipment przedstawia pierwszy na świecie wózek detailingowy z miejscem na dwa wiadra oraz akcesoria przydatne podczas pielęgnacji pojazdów. Nasz Bucket Trolley to pierwszy wózek, który pomoże uporządkować i usprawnić proces mycia samochodu, motocykla, quada itp.

545,93zł

-15%

642,28zł

Nowy produkt

SHOWCARSHINE LUXURY HANDMADE METAL EQUIPMENT

BUCKET TROLLEY SCS METAL EQUIPMENT to najwyższej jakości, ręcznie wykonany osprzęt przydatny w każdym studiu detailingowym oraz w garażu pasjonata autodetailingu.

W dziale METAL EQUIPMENT najważniejsze są 3 punkty, które muszą być spełnione podczas realizacji projektu, spełnienie poniższych warunków pomaga uzyskać produkt najwyższej jakości:

1) ręczne wykonanie

2) najwyższej jakości materiały (dopuszczamy jedynie aluminium i stal nierdzewną, kwasoodporną)

3) brak połączeń skręcanych, produkty tworzą jedną całość gotową do użytku od razu po rozpakowaniu. Nie musisz nic skręcać, nie ma ryzyka że podczas użytkowania coś zacznie się luzować czy rozkręcać.


SCS Metal Equipment przedstawia pierwszy na świecie wózek detailingowy z miejscem na dwa wiadra oraz akcesoria przydatne podczas pielęgnacji pojazdów.

Prawdopodobnie podczas każdego mycia zastanawiasz się jak można usprawnić ten proces. Ciągły bałagan w akcesoriach, problem z przenoszeniem wiader, butelki z chemią do felg, owadów, szyb, każda w innym miejscu. Są już na rynku wózki pod wiadro, niestety to tylko wyeliminowanie jednego problemu.

Nasz Bucket Trolley to pierwszy wózek, który pomoże uporządkować i usprawnić proces mycia samochodu, motocykla, quada itp.

Wózek w całości wykonany z aluminium. Dlaczego aluminium? Przede wszystkim lekkość, w przypadku stali czarnej wózek byłby do 4 razy cięższy, dodając do tego dwa wiadra po 19 litrów mielibyśmy łączną wagę nawet do ok 70kg! Odporność na korozję i działanie chemii. Podczas mycia auta używamy różnego rodzaju chemii, od kwasów do felg po wysoko alkaliczne piany aktywne, produkty do mycia silników, gumy.

Kolejny ważny element to kółka, zastosowaliśmy wysokiej jakości kółka wykonane z twardego tworzywa sztucznego pokrytego gumą. Średnica 80mm co daje komfortowe użytkowanie wózka nawet na nierównej nawierzchni: kostka brukowa, kamienie. I co najważniejsze łożyska, koła posiadają łożyska a nie jak w 99% przypadków tylko tulejki ślizgowe. Dzięki nim użytkowanie wózka nie stwarza problemów nawet przy pełnym obciążeniu.

Wózek posiada dwa wydzielone miejsca na wiadra, przystosowane do 99% wiader na rynku.

Dwa miejsca na butelki 250-500ml

Trzy miejsca na butelki większe 500-1000ml

Pięć wieszaków na  szczotki, pędzle itp., ostatni wieszak jest szerszy co umożliwia powieszenie pianownicy np "PA"

Korytko do odkładania akcesorii będących w użyciu, które chcemy szybko odłożyć i ponowie szybko wziąć: pędzle, rękawica, gąbka, mikrofibry.

Bucket Trolley nie ma ostrych rogów, wszystkie zostały zaokrąglone.


Na koniec wszystkie powierzchnie wózka zostały ręcznie wyszczotkowane/satynowane. Dlaczego efekt szczotkowania, a nie malowanie proszkowe? Malowanie proszkowe nie jest odporne na uderzenia. W przypadku wózka nie można wykluczyć delikatnych uderzeń i obtarć. Na powierzchniach wyszczotkowanych mniej widoczne są lekkie obtarcia, a nawet jak uszkodzenie lub utlenienie jest mocno widoczne to w łatwy sposób w warunkach domowych możemy ponownie wyszczotkować i mieć ponownie wózek w stanie zbliżonym do nowego.


Istnieje możliwość spersonalizowania wózka pod konkretne zamówienie. W razie pytań prosimy o kontakt.

Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
DPD Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł DPD Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
DPD Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) DPD Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem, darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem, darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
Poczta Polska E-Przesyłka (płatnośc przelewem) Poczta Polska E-Przesyłka (płatnośc przelewem) 1-2dni, PRZECZYTAJ REGULAMIN TEJ OPCJI Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :