Kategorie

Producenci

bilt hamber dynax-ub 750ml - zabezpieczenie antykorozyjne podwozia i profili

BILT HAMBER Dynax-UB 750ml - zabezpieczenie antykorozyjne podwozia i profili

80,49zł

Nowy produkt

BILT HAMBER Dynax-UB 750ml - zabezpieczenie antykorozyjne podwozia
Dynax-UB to wysokowydajny wosk antykorozyjny, który zapewnia wyjątkowo długotrwałą ochronę powierzchni stalowych.

Dynax-UB zawiera elastyczne polimery, które tworzą twardszą powłokę woskową, która jest bardziej odporna na ścieranie niż zwykłe powłoki woskowe – ta właściwość pozwala woskowi chronić podwozie pojazdu przez dłuższy czas.

W przeciwieństwie do tradycyjnych podkładów bitumicznych Dynax-UB nie łuszczy się. Łuszczące się powłoki podwozia zatrzymują wodę na stalowej powierzchni, przyspieszając korozję.

Dynax-UB tworzy suchą w dotyku, brązową powłokę przypominającą wosk.

Dynax-UB jest w stanie zatrzymać istniejącą korozję i zapewnić długotrwałą ochronę wstępnie skorodowanych i wolnych od korozji powierzchni.

Dynax-UB znacznie przewyższa konkurencyjne materiały w próbach w komorze solnej w warunkach ASTM B117. Nigdy nie należy zapominać o działaniu mgły solnej, ponieważ spody pojazdu i wnęki są zawsze narażone na działanie soli drogowej zimą.


Aerozol Dynax-UB:
Duży aerozol o pojemności 750 ml, wyposażony w standardową głowicę spryskującą i nasadkę ze słomką, aby dostać się do zakamarków, zapewnia profesjonalne wykończenie „nakrapiane”.


Dynax-UB należy nakładać na suchą powierzchnię, wolną od luźnej, łuszczącej się rdzy lub powłok, chociaż wysoce polarne inhibitory korozji zatrzymają istniejącą korozję.

Dynax-UB będzie zmieniać lepkość w zależności od temperatury; może wydawać się, że ma miękki, ziarnisty wygląd do twardego żelu. Nakładać co najmniej dwie warstwy na powierzchnię w odstępach 24-godzinnych. To najpierw gruntuje powierzchnię i umożliwia nałożenie kolejnych warstw o ​​większej grubości.

Dynax-UB zapewni doskonałą ochronę w szerokim zakresie grubości powłoki. Staraj się uzyskać jednolitą grubość suchej powłoki wynoszącą około 80 – 100 mikronów.Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :