Kategorie

Producenci

p&s renny doyle collection eniro clean 3,8l - apc i degreaser

Biodegradowalny środek czyszczący P&S Enviro Clean Water Based Cleaner to silnie działający środek czyszczący/odtłuszczający, który można rozcieńczyć w różnym stopniu, aby uporać się z każdym bałaganem w lub na pojeździe!

109,76zł

Nowy produkt

P&S RENNY DOYLE COLLECTION Eniro Clean 3,8L - APC i degreaserMożna go rozcieńczyć, aby uporać się z każdym brudem wewnątrz i na zewnątrz!

Biodegradowalny środek czyszczący P&S Enviro Clean Water Based Cleaner to silnie działający środek czyszczący/odtłuszczający, który można rozcieńczyć w różnym stopniu, aby uporać się z każdym bałaganem w lub na pojeździe! Biodegradowalny środek czyszczący P&S Enviro Clean na bazie wody jest wytwarzany przy użyciu pochodnych cytrusów, biodegradowalnych środków czyszczących i rozpuszczalników na bazie wody, aby zapewnić, że P&S Enviro Clean Water Based Biodegradable Cleanery jest bezpieczny dla środowiska i różnych powierzchni w Twoim wnętrzu. Biodegradowalny środek czyszczący P&S Enviro Clean na bazie wody jest w stanie usunąć trudne plamy, których większość innych środków czyszczących nie byłaby w stanie wyeliminować.

Bezpieczeństwo dla środowiska i powierzchni wewnętrznych jest głównym punktem przy tworzeniu P&S Enviro Clean Water Based Biodegradable Cleaner. W preparacie biodegradowalnego środka czyszczącego P&S Enviro na bazie czystej wody użyto tylko najbardziej naturalnych środków czyszczących i rozpuszczalników, aby zapewnić, że ścieki podczas używania tego produktu nie spowodują żadnych szkód dla środowiska. Biodegradowalny środek czyszczący na bazie wody P&S Enviro Clean jest również całkowicie bezpieczny dla wykładzin dywanowych i winylowych w Twoim wnętrzu po odpowiednim rozcieńczeniu.

Mimo że P&S Enviro Clean Water Based Biodegradable Cleaner został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie, nadal jest w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej odpornymi plamami i brudem. P&S Enviro Clean Water Based Biodegradable Cleaner z pełną mocą może być używany jako niezwykle szybki i skuteczny środek odtłuszczający do silnika, wnęk kół lub felg.

Proporcje rozcieńczania:


Wnęka silnika i nadkola: pełna moc do 3:1 (w zależności od siły wymaganej do czyszczenia)
Powierzchnie malowane: 8:1
Wnętrze: 15:1


Wskazówki detailera:
Nałożyć odpowiednio rozcieńczony  P&S Enviro Cleaner na obszar, który czyścisz. Użyj wybranego narzędzia do szorowania (szczotka, pędzel), aby rozprowadzić roztwór. Po oczyszczeniu obszaru spłucz P&S Enviro Clean Water Based Biodegradable Cleaner wodą lub wytrzyj go wilgotnym ręcznikiem.


Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :