BLACK WEEKEND jeszcze przez :     Sprawdź jak zdobyć polerke DA lub zestaw do regeneracji reflektorów od Tonyin SPRAWDŹ

Kategorie

Producenci

Czym są Paczkomaty 24/7?    

                 Paczkomaty 24/7 to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Osoba robiąca zakupy przez Internet – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu 24/7 - otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu 24/7 numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.

W ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki, przesyłka znajdzie się w paczkomacie. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy.

Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciagu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu 24/7, InPost zwróci przesyłkę Nadawcy na jego koszt, pobierając opłatę równą kwocie nadania tej przesyłki.

 

Koszt wysyłki  9zł  

Wysyłka tą metodą możliwa jest tylko  przy opcji płatności przelewem na konto

Paczka jest wysyłana w ciągu 48h od momentu zaksięgowania wpłaty lub przesłania potwierdzenia dokonania przelewu

Warunkiem skorzystania  z tej usługi jest założenie konta na stronie  www.paczkomaty.pl i wyboru paczkomatu do którego ma być dostarczona paczka

Adres Mail-owy użyty podczas zamówienia musi być taki sam jak na stronie paczkomaty.

Paczki wysyłane ta opcją nie mogą przekroczyć określonych wymiarów i wagi, jeżeli po spakowaniu okaże się że paczka nie może byc wysłana do paczkomatu, klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.