Kategorie

Producenci

griots garage ceramic glass cleaner 650ml - 2w1 czyszczenie i powłoka

Griots Garage Ceramic Glass Cleaner 650ml - 2w1 czyszczenie  i powłoka

60,98zł

Nowy produkt

Griots Garage Ceramic Glass Cleaner 650ml - 2w1 czyszczenie  i powłoka
Griot's Garage Ceramic Glass Cleaner czyści i chroni szyby w jednym prostym kroku, czyniąc jeden z najbardziej irytujących etapów detailingu o wiele prostszym! Długie polerowanie szyb w celu pozbycia się smug nie jest konieczne, ponieważ Griot's Garage Ceramic Glass Cleaner pozostawia czyste, wolne od smug wykończenie!

Griot's Garage Ceramic Glass Cleaner dodaje silną hydrofobową warstwę ochronną dla intensywnego zbierania wody, która zmniejszy gromadzenie się zanieczyszczeń i częstotliwość, z jaką będziesz musiał używać wycieraczek!

Ceramiczne składniki SiO2 zawarte w Griot's Garage Ceramic Glass Cleaner pomaga zapobiegać powstawaniu plam z wody.

Łatwo jest zabrudzić szybę samochodu, więc nie wystarczy już tylko jej umyć. Ważne jest, abyś upewnił się, że chronisz swoją szybę i spowalniasz to, jak szybko się brudzi. Aby to zrobić, należy upewnić się, że powierzchnia szkła jest hydrofobowa. Oznacza to, że będzie ona zapobiegać przyleganiu wody i innych zanieczyszczeń do powierzchni, sprawiając, że podczas jazdy w deszczu będą na bieżąco zrzucane.

Griot's Garage Ceramic Glass Cleaner został opracowany przy użyciu technologii ceramicznej, która wytwarza duże napięcie powierzchniowe na szkle. To napięcie powierzchniowe sprawia, że niezwykle trudno jest innym substancjom przylgnąć do powierzchni i pozwolić im się przykleić.

Griot's Garage Ceramic Glass Cleaner nie wysycha tak szybko, że nie ma czasu na odpowiednie wytarcie powierzchni. To prowadzi do tego, że musisz użyć mniej środka do czyszczenia szyb, ponieważ nie będziesz wykonywać wielu przejść, aby pozbyć się wszystkich smug!Wskazówki:
Rozpyl Griot's Garage Ceramic Glass Cleaner na powierzchnię szyby.
Użyj czystego ręcznika z mikrofibry, aby rozprowadzić Griot's Garage Ceramic Glass Cleaner po powierzchni.
Użyj drugiej czystej mikrofibry, aby zetrzeć wszelkie pozostałe zanieczyszczenia.
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -8zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -8zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta list priorytetowy 7zł (płatnośc przelewem, max 0,8kg) Poczta list priorytetowy 7zł (płatnośc przelewem, max 0,8kg) 1-3 dni, tylko paczki do 0,8kg !! Przeczytaj regulamin Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 13zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 13zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :