Kategorie

Producenci

gtechniq g4 glass nano polish 100ml

.GTechniq G4 GLASS NANO POLISH 100ML

56,91zł

Nowy produkt

Chwilowo brak w magazynie

. .GTechniq G4 GLASS NANO POLISH 100ML

 

 

Łatwo pozbędziesz się najbardziej uporczywych zabrudzeń z szyb i ceramiki. Plamy po twardej wodzie oraz mydle, zacieki, soki z drzew i inne zabrudzenia z którymi środki do czyszczenia szyb sobie nie radzą, skutecznie usunie G4. W składzie preparatu znajdują się nano cząsteczki o lekkich właściwościach ściernych i środek czyszczący który pozostawi szybę czystą.

 

Wyjątkowość Gtechniq G4 Glass Nano Polish?
G4 działa tak jak jest to opisane powyżej. Usuwa wszystkie zanieczyszczenia z szyb i ceramiki które nie znikają po konwencjonalnym czyszczeniu. G4 jest prosty w użyciu i ultra szybki w działaniu. Zalecamy użycie G4 przed nałożeniem powłok G1 i G3 na każdej szybie, oprócz nowych aut.Jak używać G4?
Wstrząśnij kilka krotnie przed użyciem.
Wylej G4 na ściereczkę (polecamy bawełniane tkaniny).
Nakładaj na powierzchnię ruchami obrotowymi.
Jeżeli preparat zaschnie na szybie, zaleca się nawodnienie suchej substancji w celu dalszego czyszczenia.
Usuń pozostałości mokrą tkaniną. 

Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :