Kategorie

Producenci

buff and shine uro-wool pads 127mm - wełna do da i rotacji

Pady wełniane Uro-Wool nie pozostawiają ogonków podczas pracy na maszynach dual action. Nie pozostawiają też ciężkich hologramów i swirli podczas pracy na maszynie rotacyjnej. W rzeczywistości pady Uro-Wool mają wielką zdolność „wykańczania” lakieru, dzięki czemu potrzeba mniej polerowania.

60,16zł

Nowy produkt

Buff and Shine Uro-Wool Pads 127mm - wełna do DA i rotacji

Więcej cięcia, mniej pracy, świetne wyniki.

Pad wełniany do cięcia Uro-Wool jest najbardziej agresywny z linii padów Uro-Wool. Jest specjalnie zaprojektowany do prac wymagających cięższego cięcia.

Te nowe wełniane podkładki pozwalają na jeszcze większe możliwości cięcia niż najbardziej agresywne pady piankowe.
Nie należy jednak mylić terminu „wełna”, ponieważ nie są to  tradycyjne skręcone pady wełniane, których oldschoolowi detailerzy używali od dziesięcioleci na maszynach rotacyjnych. W rzeczywistości pad Uro-Wool wykorzystuje 100% przetworzoną wełnę, która jest „dziana” na podkładkę z rzepem, a nie skręcona. Największą zaletą dzianiny jest brak kłaczków - koniec z włóknami wełny unoszącymi się po studiu.


Powierzchnia dzianej wełny jest miękka w dotyku i składa się z setek pojedynczych włókien wełny na cal kwadratowy. Wygląd dzianej wełny jest często porównywany z wyglądem wełny jagnięcej, chociaż oba są zupełnie różne, ponieważ wełna jagnięca ma zwykle niespójną powierzchnię. A dzianinowa wełna ma bardziej precyzyjną budowę, zapewniającą trwałość i spójność w użyciu.


Pady wełniane Uro-Wool nie pozostawiają ogonków podczas pracy na maszynach dual action. Nie pozostawiają też ciężkich hologramów i swirli podczas pracy na maszynie rotacyjnej. W rzeczywistości pady Uro-Wool mają wielką zdolność „wykańczania” lakieru, dzięki czemu potrzeba mniej polerowania. Doświadczony detailer odkryje, że niektóre ciężkie sytuacje, które wcześniej mogły wymagać kilku etapów, można teraz wykonać w zaledwie dwóch krokach - zaczynając od Uro Wool i kończąc na dobrej jakości padzie gąbkowym.

Uro-Wool można stosować ze wszystkimi maszynami do polerowania.

Do czyszczenia wełny Uro-Wool należy użyć sprężonego powietrza, odpowiedniej szczotki lub pad washera.

Cena za 1 szt.Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :