Kategorie

Producenci

meguiars ultimate tire shine - najnowszy dressing do opon

Meguiar’s Ultimate Insane Shine Tire Coating to najwyższy połysk opon jaki oferuje marka Meguiar’s. Dzięki zaawansowanej chemii syntetycznych polimerów ten najwyższej klasy aerozol do nabłyszczania opon zapewnia ekstremalną, przyciągającą uwagę głębie połączoną z niesamowitym połyskiem i blaskiem. Nie uwierzysz własnym oczom, że opony będą wglądać jakby rzeczywiście były mokre!

80,49zł

Nowy produkt

Meguiars Ultimate Tire Shine - najnowszy dressing do opon

Meguiar’s Ultimate Insane Shine Tire Coating to najwyższy połysk opon jaki oferuje marka Meguiar’s. Dzięki zaawansowanej chemii syntetycznych polimerów ten najwyższej klasy aerozol do nabłyszczania opon zapewnia ekstremalną, przyciągającą uwagę głębie połączoną z niesamowitym połyskiem i blaskiem. Nie uwierzysz własnym oczom, że opony będą wglądać jakby rzeczywiście były mokre! Nasza ekskluzywna formuła zawiera również technologię wzmocnionych żywic, która zapewnia niesamowitą przyczepność i długotrwały rezultat. Anty-ozonanty chronią opony przed pękaniem i blaknięciem z upływem czasu, podczas gdy ta samorozprowadzająca się formuła jest łatwa w użytku dzięki zminimalizowaniu smug i zacieków. Tak więc, jeśli szukasz powłoki, która zapewnia ochronę, jest łatwa w użyciu i nadaje połysk, który wygląda, jakby był mokry, to Meguiar’s Ultimate Insane Shine Tire Coating jest najlepszy dla Ciebie.

  •     NAJWYŻSZY POŁYSK NA OPONACH: Chemia syntetycznych polimerów zapewnia nasz najwyższy połysk na oponach!
  •     TRWAŁE WYKOŃCZENIE: Zaawansowana technologia żywic gwarantuje długotrwały rezultat
  •     ZABEZPIECZENIE: Anty-ozonanty odpowiadają za ochronę przed pękaniem i blaknięciem
  •     MOKRY POŁYSK: Dresing do opon w sprayu zapewnia mokry połysku
  •     ŁATWY W UŻYCIU: Wygodny i łatwy w użyciu aerozol pozwala po prostu spryskać i odejść

SPOSÓB UŻYCIA: DOBRZE WSTRZĄSNĄĆ PRZED UŻYCIEM. Nakładaj na chłodną, czystą i suchą oponę w dobrze wentylowanym miejscu.
1. Trzymaj puszkę w odległości od 10 cm do 15 cm i spryskaj bezpośrednio na oponę cienkim, jednolitym strumieniem, aby zapobiec zaciekom. Niewielka ilość wystarczy.
2. Natychmiast usuń nadmiar aerozolu z felg i lakieru.

UWAGA: Używaj tylko zgodnie z instrukcją. Nie nakładaj na lakierowane powierzchnie i plastikowe panele. W razie potrzeby usuń zaciek z plastikowych i lakierowanych paneli, aby uniknąć plam. NIE STOSUJ na oponach i siedziskach motocykli, rowerów lub innych jednośladów. Unikaj rozpylania na tarcze hamulcowe, bęben hamulcowy lub pedały hamulca. Nakładanie na te powierzchnie może powodować ich śliskość. Nie nakładaj ani nie pozwól, aby produkt zetknął się z bieżnikiem opony. Natychmiast usuń dowolny produkt z betonu lub asfaltu detergentem, aby zapobiec plamom lub śliskości powierzchni. Przechowuj i transportuj produkt w bezpiecznej, pionowej pozycji.


Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :