Kategorie

Producenci

bilt hamber air-con bomb citrus - do czyszczenia klimatyzacji, antybakteryjny

BILT HAMBER Air-Con Bomb Citrus - do czyszczenia klimatyzacji, antybakteryjny

48,77zł

Nowy produkt

Chwilowo brak w magazynie

BILT HAMBER Air-Con Bomb Citrus

Air-Con Bomb Citrus zapewnia szybki i skuteczny sposób dezynfekcji i dezodoryzacji wnętrz pojazdów.

Systemy klimatyzacji zasysają powietrze z zewnątrz do układu chłodzenia powietrzem, jednak pomimo istnienia filtrów, zarodniki, materia organiczna i nieorganiczna przedostają się do kanałów, rur i wentylatorów, które dostarczają oczyszczone powietrze do przedziałów pasażerskich.

Ze względu na szybkie chłodzenie, które występuje, gdy używana jest klimatyzacja, na wewnętrznych powierzchniach systemu dystrybucji powietrza tworzy się kondensacja, zapewniając wilgotne środowisko, które sprzyja rozwojowi bakterii, grzybów i pleśni. Mogą one przyczyniać się do powstawania nieprzyjemnych zapachów w pojeździe, a także, na przykład, zarodników uwalnianych z rosnących organizmów, które mogą przyczyniać się do astmy i innych chorób układu oddechowego.

Ten prosty w użyciu, jednorazowy aerozol nie wymaga dodatkowego wyposażenia. Dozowany środek bakteriobójczy jest połączony z cząsteczkami, które skutecznie eliminują substancje powodujące nieprzyjemny zapach. Wnętrze systemów klimatyzacji i wnętrze pojazdu są dezynfekowane i chronione przed dalszym zanieczyszczeniem, a dodatkowo nadawany jest świeży, cytrusowy aromat.

Zalecane użycie 1-2 razy w roku.

Sposób użycia:

Silnik pojazdu musi być włączony.

Włączyć system klimatyzacji na maksymalną moc i prędkość wentylatora i uruchomić go na dwie pełne minuty w trybie recyrkulacji.

Przesuń fotel pasażera całkowicie do tyłu i umieść aerozol tak, aby wylatujący czynnik nie osadzał się bezpośrednio na żadnych powierzchniach.

Dobrze wstrząśnij pojemnikiem i naciśnij zawór jednorazowy.

Należy pamiętać, że po aktywacji aerozolu nie można go wyłączyć i należy go pozostawić do całkowitego rozładowania.

Natychmiast umieścić w zagłębieniu na nogi pasażera, pozostawić na trzy minuty przy włączonym silniku i klimatyzacji.

Wyłączyć silnik, otworzyć drzwi kierowcy i pasażera oraz wietrzyć samochód przez sześć minut przed rozpoczęciem jazdy.


Cena za 1 szt.
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :