Kategorie

Producenci

diy detail gold standard polish - najbardziej wszechstronna pasta polerska w sprayu

DIY Detail Gold Standard Polish - najbardziej wszechstronna pasta polerska w sprayu

134,14zł

Nowy produkt

Chwilowo brak w magazynie

DIY Detail Gold Standard Polish - najbardziej wszechstronna pasta polerska w sprayu 473ml

DIY Detail na czele z Yvanem Lacroix, który był współtwórcą innej pasty polerskiej w sprayu,  opracowali pastę polerską opartą na najnowszych składnikach, które wyeliminowały słabe strony poprzedniej.

DIY Gold Standard Polish to niesamowicie wszechstronna pasta polerska, a zarazem jedna z najprzyjemniejszych podczas pracy. Aplikacja pasty za pomocą atomizera została zaprojektowana tak aby zapewnić odpowiednie dozowanie produktu i równomierne rozprowadzenie na padzie polerskim. Rozpylenie za pomocą atomizera zmniejsza też ogólne zużycie pasty polerskiej.

Pisząc że DIY Detail Gold Standard Polish jest pastą wszechstronną celowo nie używamy określenia One Step, gdyż jest to pasta która posiada właściwości każdej pasty polerskiej: od mocnej cuttingowej do najdelikatniejszego finishu, właściwości zależne są od użytych padów polerskich oraz maszyny.

 • Maszyna Dual Action o skoku 21mm + DIY Wool Cutting Pad o krótkich włóknach daje mocną siłę cięcia, która potrafi usunąć zmatowienia po papierze 1000
 • Maszyna D/A o skoku 21mm lub 15mm + pad mikrofibrowy lub hybrydowy, jest w stanie wykonać mocne cięcie z dobrym wykończeniem
 • Maszyna Dual Action o skoku 21mm lub 15mm + DIY Waffle Pad lub inny tzw light cutting, daje wycinanie defektów na poziomie pasty typu One Step
 • Maszyna Dual Action o skoku 8mm -15mm + DIY Waffle Pad daje średni poziom cięcia z bardzo błyszczącym wykończeniem
 • Maszyna Rotacyjna  + DIY Rotary Jeweling Pad daje nam najlepszy połysk jaki możemy osiągnąć podczas polerowania tzw. wisienka na torcie
Pasta DIY Gold Standard ma bardzo długi czas pracy, nie ma efektu "zacierania" pasty lub trudnych do starcia smug które powstają po zbyt długim wypracowaniu i przesuszeniu pasty.

W przypadku korekty 2 etapowej z wykorzystaniem pasty DIY Gold Polish jesteśmy w stanie w pierwszym kroku wypracować pastę np na padzie z mikrofibry i bez zbierania resztek pasty z lakieru, zmieniamy pad na pad gąbkowy i kontynuujemy polerowanie pastą DIY, która pozostała na panelu. Wszystko to bez pylenia, w wyniku wydłużenia czasu pracy pastą.

Pasta DIY Detail regeneruje i odświeża twarde tworzywa sztuczne, nie zostawia śladów na uszczelkach itp.

Zastosowanie, polerowanie pastą DIY Detail gold Standard:


 • - powierzchnia lakieru musi być czysta, usunięta smoła itp.
 • - po wyborze odpowiedniego pada zalecane jest zaimpregnowanie szamponem DIY Rinseless (256:1) w pad washer lub w przypadku braku pad washera: 2-3 strzały szamponu i odwirowanie pada
 • - na sekundę uruchamiamy maszynę i w momencie kiedy pad jeszcze nie zatrzymał się, aplikujemy pastę na pad jednym energicznym strzałem. Tym sposobem mamy tysiące mikro kropel, które pokrywają całą powierzchnię pada polerskiego.
 • - podczas polerowania pracujemy na niskich prędkościach:
 1.   - maszyna Dual Action 3-4 bieg
 2.   - maszyna rotacyjna  możliwie najniższa prędkość : 500-1000 obr/min
 • - pracujemy bez docisku, tzw. ciężar maszyny + dłoni
 • - wolne przejazdy, szczególnie podczas pracy maszyną rotacyjną
 • - po wypracowaniu pasty resztki zebrać wysokiej jakości mikrofibrą, a najszybsza i najbezpieczniejsza opcja to zebranie wilgotna mikrofibrą z DIY Rinseless Wash i lekkie przetarcie drugą suchą
 • - w zależności od pada, etapu polerowania, przed kolejną dawka pasty pad należy wyczyścić w pad washerze. Jeżeli nie mamy pad washera ręcznie zamoczyć i wycisnąć pad w roztworze szamponu DIY i dobrze odwirować. Pad powinien być minimalnie wilgotny, nie mokry.


Najważniejsze cechy Gold Standard Polish:

 • jedna z nielicznych past w sprayu
 • nie rozwarstwia się podczas długiego stania
 • nawet po długiej pracy, resztki wypracowanej pasty lekkie do spolerowania na sucho jak i mokro
 • pomimo pojemności niesamowicie wydajna: ponad 300 aplikacji na pad z jednej butelki
 • długi czas pracy
 • brak pylenia
 • brak wypełniaczy
 • wszechstronna: współpracuje z każdą gąbką polerską, futrem oraz padem mikrofibrowym
 • nie zostawia śladów na uszczelkach i tworzywach sztucznych
 • regeneruje twarde tworzywa sztucznePorady detailera ShowCarShine:

 1. Systematyczne czyszczenie pada w pad washerze, ewentualnie ręczne płukanie i odwirowanie. Wydłuża żywotność padów polerskich oraz daje nam pewność że podczas każdej aplikacji pasty pracujemy z jednakowa skutecznością
 2. Polerujemy na niskich obrotach, aby nie podnosić temperatury lakieru, która negatywnie wpływa na skuteczność polerowania.
 3. Do usunięcia resztek wypracowanej pasty zalecamy użycie mikrofibry uprzednio zamoczonej w roztworze DIY rinseless Wash  (2-3 ruchy) i zebranie pozostałej wilgoci drugą suchą mikrofibrą. Ta metoda jest szybsza i przede wszystkim bezpieczniejsza dla lakieru oraz oszczędza mikrofibry. DIY Rinseless Wash jest czystym szamponem z mocniejszymi właściwościami czyszczącymi, dlatego bez problemu usuwa wypracowane pasty oraz nadaje się do pad washera jako środek do oczyszczania padów z jednoczesna impregnacją.
 4. Pasta Gold Standard współpracuje z każdym rodzajem padów polerskich, ale najlepsze efekty uzyskujemy pracując na dedykowanych padach DIY, które zostały wyprodukowane po setkach testów typowo pod pastę DIY Detail, a za ich jakość odpowiada firma Lake Country.


Przykładowe testy pokazujące możliwości pasty DIY Gold Standard Polish:
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :