Kategorie

Producenci

nolle microfiber clean new formula 3l - do prania mikrofibr i padów

Wash PLUS to nowa formuła znanego produktu do prania mikrofibr który został wzbogacony o tlen  który podnosi o 50% wydajność czyszczenia

129,27zł

Nowy produkt

Chwilowo brak w magazynie

NOLLE MICROFIBER CLEAN new formula  3L - do prania mikrofibr i padów

Bardziej skoncentrowany


Wash PLUS to nowa formuła znanego produktu do prania mikrofibr który został wzbogacony o tlen  który podnosi o 50% wydajność czyszczenia

Microfiber wash to koncentrat do prania mikrofibr który nie pozostawia po sobie śladów  na powierzchni mikrofibry. Mikrofibra nadal jest jałowa.

Produkt ten usuwa podczas prania wszelkie zanieczyszczenia pozostawiając tkaninę miękką i aksamitnie delikatną. Nie zawiera wybielaczy i środków zmiękczających! Przedłuża żywotność mikrofibry, jest całkowicie biodegradowalny.

Można używać do prania w temperaturach od 30 do 90 °C

Dawkowanie:

W przeciwieństwie do pierwotnej wersji nie zmienia się dawkowania w zależności od twardości wody.

Bez znaczenia jaką mamy twardość wody, dawkowanie produktu to :

8-12ml na pranie
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :