Kategorie

Producenci

p&s renny doyle collection rags to riches detergent 947ml - do prania mikrofibr

P&S Double Black Rags to Riches wykorzystuje zaawansowaną technologię nie tylko do czyszczenia ręcznika, ale także do przywracania chłonności i równomiernego koloru. Bezpieczny dla wszystkich rodzajów mikrofibry, P&S Double Black Rags to Riches jest również przeznaczony do użytku z pralkami.

88,62zł

Nowy produkt

Chwilowo brak w magazynie

P&S RENNY DOYLE COLLECTION Rags to Riches Detergent 947ml - do prania mikrofibrNowa generacja technologii czyszczenia mikrofibr!

Użyj P&S Double Black Rags to Riches, aby uzyskać świeżo zmiękczony, odświeżony wygląd i dotyk swoich ulubionych ręczników z mikrofibry. P&S Double Black Rags to Riches wykorzystuje zaawansowaną technologię nie tylko do czyszczenia ręcznika, ale także do przywracania chłonności i równomiernego koloru. Bezpieczny dla wszystkich rodzajów mikrofibry, P&S Double Black Rags to Riches jest również przeznaczony do użytku z pralkami.

Pranie ręczników z mikrofibry może nie wydawać się wielkim problemem. Po prostu wrzucasz je do prania razem z resztą ubrań, prawda? Błąd! Pielęgnacja mikrofibry jest delikatna i potrzebujesz odpowiedniego detergentu, aby utrzymać mikrofibrę tak świeżą, jak to tylko możliwe.P&S Double Black Rags to Riches pomoże ci to zrobić!

P&S Double Black Rags to Riches to detergent, na który czekałeś. Formuła zastosowana w P&S Double Black Rags to Riches głęboko czyści, jednocześnie przywracając chłonność i kolor ręcznikom z mikrofibry. Nawet jeśli były używane z profesjonalnymi produktami detailingowymi.

Bezpieczny dla pralek domowych i komercyjnych, w tym pralek o wysokiej wydajności (HE). Co więcej, możesz używać P&S Double Black Rags to Riches do wszystkich rodzajów tekstyliów, nie tylko z mikrofibry, te rodzaje obejmują bawełnę, irchę i mieszanki tkanin.

Pielęgnacja mikrofibry jest delikatna. W takim przypadku, do małych lub lekko zabrudzonych ładunków potrzebujesz tylko 30ml P&S Double Black Rags to Riches, podczas gdy większe ładunki wymagają 60ml. Najlepiej namoczyć te mocno zabrudzone ręczniki w wiadrze z wodą z 30ml P&S Double Black Rags to Riches, jeszcze przed ich praniem. Należy pamiętać, że podczas prania mikrofibry NIE należy używać środków do zmiękczania tkanin ani wybielacza chlorowego. Ważne jest również, aby produkty z mikrofibry były oddzielone od produktów bez mikrofibry.

Produkt rekomendowany przez:


  • The Rag Company
  • Renny Doylle'a


Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :