Kategorie

Producenci

tonyin car cover medium - foliowy pokrowiec na auto

TONYIN CAR COVER MEDIUM - foliowy pokrowiec na auto

28,45zł

Nowy produkt

TONYIN CAR COVER MEDIUM - foliowy pokrowiec na auto

Z perspektywy "zwykłego Kowalskiego" :
 • Wysoka jakość: nasz pokrowiec samochodowy wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego polietylenowego, miękki materiał nie spowoduje uszkodzenia samochodu z powodu ruchu pokrowca samochodowego.
 • Uniwersalny: dostępny jest w dwóch rozmiarach medium oraz large. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
 • Dobra ochrona: pokrowiec z tworzywa sztucznego zapobiega kurzowi, deszczu/wilgoci, liściom śniegu itp. Zapobiega przedostawaniu się kurzu do wnętrza auta.
 • Prosta i szybka instalacja: wystarczy umieścić pokrowiec ochronny na samochód, na swoim samochodzie, oraz naciągnąć poszczególne boki. Pokrowiec ma elastyczne obszycia z przodu i z tyłu, zapewniające, że pokrowiec możliwie najlepiej odizolowuje auto od warunków zewnętrznych. Na pokrowcu jest oznaczenie które sugeruje nam środek przodu auta.
 • Lekki, mobilny: ten pokrowiec jest bardzo lekki i przenośny, można go założyć i zdjąć łatwo i szybko. Kiedy nie jest w użyciu, można go umieścić w bagażniku samochodu, lub w szafce nie zajmując zbyt wiele miejsca.
Rady z perspektywy Autodetailera, pasjonata detailingu, studia detailingu:
 • Idealne rozwiązanie na oczekiwanie auta na wydanie klientowi
 • Zabezpieczenie auta po detailingu podczas oczekiwania na wydanie w pomieszczeniu gdzie wykonywane są inne brudniejsze prace: mycie, korekty lakieru i inne.
 • Może być traktowany jako jednorazowy ale nie ma problemu aby używać wielokrotnie, jedynie trzeba zachować odpowiedni sposób zdejmowania z auta aby na kolejne nie był założony "brudną" stroną
 • Aby instalacja była w pełni bezpieczna dla auta najlepiej wykonywać ją w dwie osoby
 • Cena za 1 szt
 • Rozmiary Medium:3,8mx6,6m , Large: 4,8mx7,5m

Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :