Kategorie

Producenci

aenso halo 500ml – hydrophobic shampoo

Halo to wysoce skuteczny szampon z dodatkiem polimerów hydrofobowych, zapewniający czasową ochronę dla pojazdu. Delikatna, ale silna formuła czyszcząca usunie brud, zanieczyszczenia i zabrudzenia, podczas gdy unikalna mieszanka polimerów utworzy hydrofobową warstwę na powierzchni

76,42zł

Nowy produkt

Chwilowo brak w magazynie

AENSO HALO 500ml – HYDROPHOBIC SHAMPOO


Halo to wysoce skuteczny szampon z dodatkiem polimerów hydrofobowych, zapewniający czasową ochronę dla pojazdu. Delikatna, ale silna formuła czyszcząca usunie brud, zanieczyszczenia i zabrudzenia, podczas gdy unikalna mieszanka polimerów utworzy hydrofobową warstwę na powierzchni. Najlepiej nadaje się do pojazdów, na których nie zastosowano żadnych produktów ochronnych. Produkt nie jest zalecany do pojazdów z powłokami ceramicznymi lub podobnymi zabezpieczeniami.

Sposób użycia :

Dodaj 3-4ml szamponu na litr wody w wiadrze do mycia i spień za pomocą węża lub myjki ciśnieniowej. Dodaj więcej produktu, aby uzyskać lepszą moc czyszczenia lub silniejszy efekt hydrofobowy. Ze względu na hydrofobowy charakter produktu, jego właściwości pieniące są ograniczone. Umyj pojazd za pomocą rękawicy myjącej, stosując metodę dwóch wiader. Nie pozostawiać do wyschnięcia na powierzchni! Zmyć za pomocą myjki ciśnieniowej. Po zmyciu osuszyć pojazd! Efekt hydrofobowy nie zadziała, zanim pojazd nie wyschnie!

Ostrzeżenie:

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Uważać, aby produkt nie dostał się do oczu, na skórę lub na ubranie. Może powodować reakcję alergiczną skóry

Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :