Kategorie

Producenci

artdeshine rinseless wash 250ml - szampon bez spłukiwania, no rinse

Rinseless Wash umożliwia mycie pojazdów w dowolnym miejscu i czasie. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym detailerem czy pasjonatem czystych i lśniących aut ARTDESHINE Rinseless Wash jest bezpieczny i łatwy w użyciu na wszystkich powierzchniach zewnętrznych i wewnętrznych. 

32,51zł

Nowy produkt

ARTDESHINE RINSELESS WASH 250ML - MULTI USE FORMULAszampon bez spłukiwania tzw. no rinse

Rinseless Wash umożliwia mycie pojazdów w dowolnym miejscu i czasie. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym detailerem czy pasjonatem czystych i lśniących aut ARTDESHINE Rinseless Wash jest bezpieczny i łatwy w użyciu na wszystkich powierzchniach zewnętrznych i wewnętrznych. 
ARTDESHINE Rinseless Wash jest przeznaczony do stosowania na lakierach, powłokach, foliach, PPF, woskach, tworzywach sztucznych, winylu, szybach dosłownie MULTI USE FORMULA


Do kogo skierowany jest ten szampon:

- brak dostępu do bieżącej wody
- wysoka temperatura powodująca szybkie wysychanie szamponów
- niska temperatura, a nawet mróz
- twarda woda
- do mycia wystarczy mniej niż 8L wody
- chęć umycia auta w małym garażu, także w bloku lub podziemnych parkingach
- jednym produktem umyjesz auto z zewnątrz a także w środku
- po prostu dbasz o ilość zużywanej wody

ARTDESHINE Rinseless Wash sprawia, że ​​mycie samochodu jest bezpieczne dzięki składnikom które zamykają i emulgują brud, utrzymując go z dala od lakieru!

Brud który zostaje zebrany z powierzchni lakieru na rękawicy czy gąbce, bez problemu da się wypłukać podczas kolejnego zamoczenia akcesoriów we wiadrze. Nie ma efekt "przyklejania się" brudu do mikrofibry , gąbki.

MULTI USE FORMULA oznacza, że ​​można go używać na prawie każdej powierzchni samochodu, motocykla, łodzi a także w domu, na zewnątrz i we wnętrzu!

W zależności od stężenia uzyskujemy produkt typu quick detailer czyli do delikatnego odświeżenia wszystkich powierzchni. Przy mocniejszym stężeni uzyskujemy bardzo dobry interior cleaner radzący sobie bardzo dobrze z rozpuszczeniem nawet tych mocniejszych plam. Nie wymaga wypłukiwania z tworzyw sztucznych. Po wyczyszczeniu Rinseless Wash kokpitu i innych elementów we wnętrzu auta, nie ma potrzeby używania dressing.

ARTDESHINE Rinseless Wash można stosować do mycia:

- lakieru jałowego
- wosku
- powłoki ceramicznej, kwarcowej, grafenowej
- sealant
- winylu
- eko skóry
- tapicerki
- ekranów LCD
- szyb
- PPF
- folii winylowych
- powierzchni matowych jak i błyszczących
- a także skórzanych (nie zalecamy do siedzeń chyba że lubimy efekt śliskości na siedzeniach).


Efekt po myciu ARTDESHINE Rinseless Wash

- lakier zauważalnie dostaje dodatkowego połysku, klasyczne szampony nie są w stanie zostawić na lakierze taką poprawę wyglądu.
- w dotyku lakier jest bardziej satynowy, z delikatnym poślizgiem
- brak smug, water spotów.Wskazówki dotyczące użycia, rozcieńczenia:

Dodaj 30ml (3 nakrętki) Rinseless Wash do ok 8L wody w wiadrze (stosunek rozcieńczenia 256:1).
Dokładnie wymieszaj roztwór.
Zanurz gąbkę, rękawicę lub ręczniki.
Delikatnie wyciśnij nadmiar szamponu.
Myj po jednym elemencie zaczynając od góry przechodząc w dół.
Po umyciu panelu, wypłucz rękawicę, gąbkę w szamponie.
Osusz element wysokiej jakości ręcznikiem z mikrofibry.

Wskazówka detailera:

W przypadku mocno zabrudzonego samochodu, przed myciem rinseless najlepiej zrobić wstępne mycie aktywną pianą lub pre washem i opłukać wodą pod wysokim ciśnieniem.

Rozcieńczony Rinseless Wash można nalać do opryskiwacza ciśnieniowego do stosowania jako środek do wstępnego zmoczenia i rozluźnienia zabrudzeń.


Cena za 1 szt, opakowanie 250ml.


Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :