Kategorie

Producenci

blackfire rinseless wash 948ml - szampon bez spłukiwania

BLACKFIRE Rinseless Wash 948ml - szampon bez spłukiwania

105,68zł

Nowy produkt

BLACKFIRE Rinseless Wash 948ml - szampon bez spłukiwaniaBLACKFIRE Rinseless Wash   zawiera zastrzeżone polimery Wet Diamond w myciu typu no rinse, aby zapewnić Ci to, co najlepsze z obu światów! Trójpolimerowy system Wet Diamond jest wyjątkowo gładki, umożliwiając zmywanie brudu bez zarysowań. Pokrywa również lakier warstwą polimerów BLACKFIRE Wet Diamond, pozostawiając lakier śliski w dotyku i z mocno podbitym połyskiem.Oprócz oszczędzania wody i pieniędzy, Blackfire Rinseless Wash jest wygodny! Pomyśl o wszystkich mroźnych zimowych dniach, kiedy chciałeś umyć swój pojazd, ale nie mogłeś. Używając Blackfire Rinseless Wash i 8 litrów wody, umyjesz swój pojazd w garażu. Nie trzeba wychodzić na mróz.

Mieszkasz w bloku? Ten produkt jest dla Ciebie. Możesz łatwo umyć swój pojazd na ulicy lub w garażu za pomocą Blackfire Rinseless Wash.BLACKFIRE Rinseless Wash można dodać do wiadra z wodą w celu szybkiego umycia bez spłukiwania.


Do mycia bez spłukiwania rozcieńcz 30ml w 8 litrach wody. Namocz w roztworze gąbke, rękawice lub mikrofibry następnie myj samochód po jednym panelu.
Myj jeden panel na raz pamiętając aby w pierwszej fazie zwilżyć roztworem panel który myjemy aby zmiękczyć wstępnie brud.

Blackfire Rinseless Wash nie wymaga spłukiwania, ponieważ nie zawiera mydła. Zawiera składniki "smarujące" i polimery, które rozpuszczają brud i oleje na lakierze, dzięki czemu można je zetrzeć rękawicą do mycia lub gąbką. Smary te zapobiegają porysowaniu lakieru przez piasek. Te same najnowocześniejsze polimery, które znajdują się w BLACKFIRE Paint Sealant wiążą się z lakierem, zwiększając jego połysk i ochronę. Wystarczy umyć, wytrzeć i wysuszyć!

Oprócz mycia bez spłukiwania, Blackfire Rinseless Wash jest również doskonałym poślizgiem do glinek, clay sponge, clay towel, uzdatniaczem wody i quick detailerem. Stosunek rozcieńczenia określa sposób użycia produktu. Zaawansowane smary i polimery zapewniają doskonałą ochronę przed zawirowaniami i zadrapaniami.

Blackfire Rinseless Wash to odpowiedź na utrzymanie pojazdu w czystości, gdy konwencjonalne mycie nie jest możliwe. Oszczędzaj pieniądze, ograniczaj zużycie wody i utrzymuj czysty połysk!

Cechy:

Skoncentrowaną formułę można rozcieńczać, aby uzyskać uzdatniacz wody, quick detailer, lubrykant do glinki oraz płyn do mycia bez spłukiwania.
Polimery o wysokim połysku wiążą się z lakierem, pozostawiając gładkie, błyszczące wykończenie.
Formuła o wysokiej smarowności jest bezpieczna dla farb, lakierów bezbarwnych, szkła, metali i tworzyw sztucznych.
Zużywa minimalną ilość wody i nie wymaga spłukiwania.
Nie usuwa wosku ani sealantów..

Wskazówki rocieńczenia Blackfire Rinseless Wash:  • - mycie bez spłukiwania 30ml w 8L wody
  • -uzdatniacz szamponu i wody, dodać 30-60ml produktu do 12-18 L wody z klasycznym szamponem, na koniec spłukać jak zwykle
  • - poślizg do glinki 60ml do 1L wody
  • - quick detailer 90ml do 1L wody


Cena za 1 szt, 948ml

Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :