Kategorie

Producenci

diy detail rinseless wash 473ml - nr 1 w usa z szamponów typu no rinse

DIY Detail Rinseless Wash 473ml - nr 1 w USA z szamponów typu No Rinse

73,16zł

Nowy produkt

DIY Detail Rinseless Wash 473ml
nr 1 w USA wśród szamponów typu No RinseDIY Detail Rinseless Car Wash - Ekologiczny Środek do Mycia Bez Spłukiwania tzw. rinseless wash

Jeśli cieszysz się jazdą swoim samochodem tak samo jak jego czyszczeniem, to DIY Detail Rinseless Car Wash to produkt, którego potrzebujesz. Nasz środek do mycia samochodu bez spłukiwania skutecznie usuwa brud, film drogowy oraz osady z dróg bez potrzeby użycia węża ani konieczności rozbryzgiwania wody.

Dzięki zrównoważonemu pH, czyszczenie staje się bezpieczne, zabawne i szybkie. Nasza formuła działa bezpiecznie na wszystkich kolorach lakieru samochodowego oraz na pojazdach zabezpieczonych woskami, sealantami, w tym tych z folią ochronną (PPF) lub powłokami ceramicznymi.


Szukasz ekologicznego sposobu na mycie samochodu, bez użycia tradycyjnego szamponu do mycia auta i obawiając się ograniczeń wody?
Rinseless Wash pomaga w oszczędzaniu wielu litrów wody.
DIY Detail Rinseless Car Wash to świetna oszczędność czasu i jedno z najbardziej przyjaznych dla wody rozwiązań do utrzymania twojego ulubionego pojazdu w czystości. Po zakończeniu procesu mycia, nie ma potrzeby spłukiwania! Po prostu wytrzyj każdy panel pojazdu na bieżąco i ciesz się blaskiem!

Szampon DIY Detail Rinseless zaliczany jest do szamponów "czystych" czyli jego skład opiera się w większej części na sufrykantach niż na polimerach. Polimery także są w składzie, maja za zadanie kapsułkowanie brudu, podniesienie śliskości oraz łatwe osuszanie powierzchni.

DIY Detail Rinseless można stosować do mycia:

- lakieru jałowego
- wosku
- powłoki ceramicznej, kwarcowej, grafenowej
- sealant
- winylu
- eko skóry
- ekranów LCD
- szyb
- PPF
- folii winylowych
- powierzchni matowych jak i błyszczących
Wskazówki dotyczące użycia, rozcieńczenia:

Dodaj 30ml Rinseless Wash do ok 8L wody w wiadrze (stosunek rozcieńczenia 256:1).
Dokładnie wymieszaj roztwór.
Zanurz gąbkę, rękawicę lub ręczniki.
Delikatnie wyciśnij nadmiar szamponu.
Myj po jednym elemencie zaczynając od góry przechodząc w dół.
Po umyciu panelu, wypłucz rękawicę, gąbkę w szamponie.
Osusz element wysokiej jakości ręcznikiem z mikrofibry.Wskazówka detailera:

W przypadku mocno zabrudzonego samochodu, przed myciem rinseless najlepiej zrobić wstępne mycie aktywną pianą lub pre washem i opłukać wodą pod wysokim ciśnieniem.

Rozcieńczony Rinseless Wash można nalać do opryskiwacza ciśnieniowego do stosowania jako środek do wstępnego zmoczenia i rozluźnienia zabrudzeń.

Korzystając z DIY Detail Rinseless Car Wash, nie tylko uzyskasz nieskazitelny i błyszczący efekt, ale także przyczynisz się do oszczędzania wody i przestrzegania ograniczeń wodnych.

Cena za 1 szt


Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :