Kategorie

Producenci

meguiar's car wash plus 709 ml

Meguiar's Car Wash Plus 709 ml

72,36zł

Nowy produkt

Meguiar's Car Wash Plus 709 ml

Meguiar's Car Wash Plus + to jeden z naszych najnowszych i najbardziej ekscytujących produktów dostępnych już teraz. Mówiąc prościej, jest to szybki i łatwy sposób na mycie samochodu ... ale to DUŻO więcej niż zwykłe czyszczenie lakieru. Wash Plus + aktywnie usuwa zanieczyszczenia, ślady owadów  podczas mycia! Nie ma potrzeby mieszania szamponu w wiadrze, po prostu zastosuj Car Wash Plus + bezpośrednio do rękawice z mikrofibry i myj.

Jak to działa? Car Wash Plus + posiada 100% aktywną formułę, która działa podobnie jak glinka i pasta polerska, czyszcząc lakier z zanieczyszczeń i jednocześnie poleruje usuwaniąc mikrozarysowania.. Najlepszy ze wszystkich, nie może być łatwiejszy w użyciu.

    Szampon samochodowy 3 w 1
    Oszczędzaj czas! Stosuj szampon bezpośrednio na rękawice
    Bezpieczny dla wszystkich lakierów
    Superkoncentrat: 30ml na wiadro wody przy myciu klasycznym

Sposób użycia:
Dobrze wstrząsnąć. Dla uzyskania najlepszych rezultatów stosować na chłodnym lakierze, najlepiej w cieniu.

    Spłucz pojazd aby usunąć luźne zabrudzenia.
    Zwilż rękawice do mycia wodą a następnie nałóż na nią szampon.
    Pracuj od góry do dołu, myj jedną część pojazdu, spłukał i przejdź do następnej. Nie dopuść do wysychania szamponu na lakierze, a jeśli tak się stanie, umyj ten fragment jeszcze raz i spłukaj.

Możesz użyć tego szamponu do klasycznego mycia za pomocą wiadra. W tym celu wlej ok 30 ml szamponu do wiadra z wodą.

Pojemność: 709 ml


Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :