Kategorie

Producenci

oberk rinseless wash 944ml - szampon typu no rinse

OBERK Rinseless Wash 944ml - szampon typu No Rinse

121,94zł

Nowy produkt

OBERK Rinseless Wash 944ml - szampon typu No Rinse


Koncentrat do mycia bez spłukiwania Oberk to rewolucja w procesie mycia samochodu. Pożegnaj tradycyjne myjnie wypełnione wężem i skorzystaj z tego wygodnego i przyjaznego dla środowiska rozwiązania.Nasz płyn do mycia bez spłukiwania jest nie tylko przyjazny dla środowiska, ale także wysoce skuteczny. Formuła zawiera zaawansowane smary polimerowe, które czyszczą, nabłyszczają i chronią Twój pojazd, pozostawiając go za każdym razem z salonowym połyskiem.

Nie podobało nam się, że inne płyny do prania RInseless były lepkie, więc skupiliśmy się na opakowaniu wysoce skoncentrowanego polimeru, aby zmniejszyć opór.
Oberk Rinseless Wash to zaawansowany koncentrat z domieszką polimerów, idealny do procesów mycia bez użycia wody lub bez spłukiwania, a także jako środek Quick Detailer. Formuła została specjalnie opracowana, aby podnosić i usuwać cząsteczki brudu, aby uniknąć zarysowań lub uszkodzeń podczas mycia i suszenia powierzchni. 
Środek myjący Oberk Rinsless sprawdza się dzięki swoim właściwościom smarującym, gdy jest stosowany jako środek przyspieszający suszenie. 

Koncentrat Oberk Rinsless umożliwia mieszanie w różnych rozcieńczeniach w celu uzyskania najlepszej skuteczności.     Cechy i zalety

     Wielozadaniowe zastosowanie – do użytku wewnątrz i na zewnątrz oraz na wiele różnych sposobów, w tym jako lubrykant w postaci glinki.

     Bezpieczny dla środowiska – biodegradowalna formuła jest bezpieczna do stosowania w dowolnym miejscu
     

     Oberk Rinseless jest idealny do wszelkich powierzchni, w tym farby, żelkotu, włókna szklanego, tworzyw sztucznych, szkła, folii PPF i folii winylowych, paneli wewnętrznych, dywanów, ekstraktorów, a nawet parownic.

     Wskazówki –
         Dodaj jedną nakrętkę (0,5 uncji) na galon w przypadku roztworu myjącego bez spłukiwania.
         Dodaj 4 nakrętki (2 uncje) na galon, aby przygotować Quick Detailer i poślizg do glinki.
             Dodaj jedną nakrętkę na butelkę wody o pojemności 32 uncji.

     Zalecamy mycie i suszenie pojazdu w chłodnym i zacienionym miejscu. Jeśli pojazd jest mocno zabrudzony, zalecamy użycie myjki ciśnieniowej i pre washu

 
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :