Kategorie

Producenci

wolfgang uber sio2 rinseless wash 487ml - szampon no rinse z dodatkiem kwarcu sio2

Wolfgang Uber SiO2 Rinseless Wash to UBER Rinseless Wash, które znasz i lubisz, ale z dodatkiem SiO2! Wolfgang Uber SiO2 Rinseless Wash jest nasycony dodatkową ochroną krzemu, dzięki czemu Twój samochód jest nie tylko czyszczony, ale także zapewnia dodatkową ochronę. Wolfgang Uber SiO2 Rinseless Wash zapewnia wysoce zwilżający środek myjący, który pozostawia powierzchnię błyszczącą i gładką.

88,62zł

Nowy produkt

Chwilowo brak w magazynie

Wolfgang Uber SiO2 Rinseless Wash 487ml - szampon no rinse z dodatkiem kwarcu sio2
SiO2 w myciu bez spłukiwania!Wolfgang Uber SiO2 Rinseless Wash to UBER Rinseless Wash, które znasz i lubisz, ale z dodatkiem SiO2! Wolfgang Uber SiO2 Rinseless Wash jest nasycony dodatkową ochroną krzemu, dzięki czemu Twój samochód jest nie tylko czyszczony, ale także zapewnia dodatkową ochronę. Wolfgang Uber SiO2 Rinseless Wash zapewnia wysoce zwilżający środek myjący, który pozostawia powierzchnię błyszczącą i gładką. Do tego wystarczy jedno wiadro wody o pojemności 8-10 litrów

Podarowanie swojemu samochodowi przyjemnej, delikatnej klasycznej kąpieli na 2 wiadra jest świetne… dla tych, którzy mają dostęp do źródła bieżącej wody. Jednak nie wszyscy mają tyle szczęścia. Ale dzięki Wolfgang Uber SiO2 Rinseless Wash możesz zapewnić swojemu samochodowi przyjemne i bezpieczne mycie bez bieżącej wody!

Zanim przejdziemy do szczegółów dotyczących mycia Wolfgang Uber SiO2 Rinseless Wash i tego, co czyni go tak użytecznym. Mycie bez spłukiwania można przeprowadzić bez użycia bieżącej wody. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które są ograniczone brakiem węża, ale zamiast tego mogą napełnić wiadro wody i po prostu jej użyć. Wolfgang Uber SiO2 Rinseless Wash może być najbardziej przydatny dla osób mieszkających w mieszkaniach w bloku lub podczas pracy w chłodniejsze dni. To sprawia, że ​​mycie samochodu jest dużo mniej skomplikowane.

Wolfgang Uber SiO2 Rinseless Wash jest podobny do Wolfgang Uber Rinseless Wash, ale z dodatkowym składnikiem SiO2 dla ochrony. Ta ochrona SiO2 pozostawi hydrofobową warstwę oferującą rozsądny efekt beadingu i sheetingu.

Bezpieczny w użytkowaniu nawet przy bezpośrednim nasłonecznieniu. Więc bez względu na porę dnia czy brak cienia, możesz podarować swojemu samochodowi przyjemną, luksusową kąpiel. Silnie smarująca formuła Wolfgang Uber SiO2 Rinseless Wash usunie zanieczyszczenia powierzchni, takie jak brud, kurz i inne zanieczyszczenia. Po całkowitym oczyszczeniu powierzchni pozostanie tylko gładka powierzchnia i błyszczący wygląd.

Idealny do konserwacji: Wolfgang Uber SiO2 Rinseless Wash może być używany do utrzymania dobrego wyglądu powierzchni pokrytych powłoką ceramiczną. Dodatkowo, po odpowiednim rozcieńczeniu, Wolfgang Uber SiO2 Rinseless Wash może być również używany jako środek do mycia bezwodnego "waterless", quick detailer, lubrykant do glinki i dodatek do klasycznego szamponu do mycia samochodów!

Profesjonalne zatosowanie Wolfgang Uber Sio2:

  • mycie typu "no rinse" rozcieńczenie 30ml - 8L wody
  • mycie waterless rozc. 10ml - 500ml wody
  • lubrykant do glinki 30ml - 4L wody
  • ceramic quick detailer 100ml - 4L wody
  • dodatek do klasyczego szamponu 15ml jedno mycie, dodanie do klasycznego szamponu zwiększa poślizg w trakcie i po myciu. Podnosi skuteczność i komfort mycia.Zasady i proces mycia bez spłukiwania "no rinse"

  • rozcieńcz 30ml Uber Sio2 w 8L wody
  • zamocz w roztworze puszyste ręczniki z mikrofibry, rękawice z mikrofibry lub gąbkę (do mycia tego typu polecamy gąbkę z SOFT99 lub najlepszą gąbke do tego typu mycia na rynku Optimum Big Red Sponge
  • jednorazowo myj jeden panel zaczynając od góry, ruchy poziome schodzące w dół elementu. W przypadku mocnego zabrudzenia wskazane jest wykonanie wstepnego oprysku z rozcieńczonego Uber Sio2
  • po umyciu od razu osusz element delikatnym ręcznikiem z mikrofibry

Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :