Kategorie

Producenci

p&s renny doyle collection carpet bomber carpet & upholstery cleaner 473ml

Środek do czyszczenia dywanów i tapicerki Renny Doyle Double Black Carpet Carpet & Upholstery Cleaner wykorzystuje pochodne cytrusów do szybkiego i skutecznego usuwania tłuszczu i usuwania brudu z dywanu i tapicerki. Środek do czyszczenia dywanów i tapicerki Double Black Carpet Renny Doyle jest krokiem nr 2 w systemie czyszczenia wnętrza Double Black, ale można go również stosować samodzielnie.

52,84zł

Nowy produkt

P&S RENNY DOYLE COLLECTION Carpet Bomber Carpet & Upholstery Cleaner 473ml


Szybko rozluźnia i rozpuszcza brud!

Środek do czyszczenia dywanów i tapicerki Renny Doyle Double Black Carpet Carpet & Upholstery Cleaner wykorzystuje pochodne cytrusów do szybkiego i skutecznego usuwania tłuszczu i usuwania brudu z dywanu i tapicerki. Środek do czyszczenia dywanów i tapicerki Double Black Carpet Renny Doyle jest krokiem nr 2 w systemie czyszczenia wnętrza Double Black, ale można go również stosować samodzielnie. Środek do czyszczenia dywanów i tapicerki Renny Doyle Double Black Carpet Carpet & Upholstery Cleaner został opracowany przy użyciu biodegradowalnych środków czyszczących i rozpuszczalników na bazie wody, aby zapewnić, że dywan i tapicerka nie zostaną uszkodzone w tym procesie.


Plamy tłuszczu i brudu na dywanie i tapicerce wnętrza mogą być niezwykle trudne i męczące do prawidłowego usunięcia. Samo szorowanie nie będzie w stanie skutecznie usunąć tych plam , będziesz musiał użyć wysokiej jakości środka czyszczącego, takiego jak Renny Doyle Double Black Carpet Bomber Carpet & Upholstery Cleaner, aby zapewnić całkowite usunięcie tych plam.

Renny Doyle Double Black Carpet Bomber Carpet & Upholstery Cleaner wykorzystuje wszystkie naturalne pochodne cytrusów, biodegradowalne środki czyszczące i rozpuszczalniki na bazie wody do rozpuszczania tłuszczu i usuwania brudu. Oznacza to, że nie będziesz musiał martwić się o ewentualne uszkodzenia tapicerki podczas próby jej czyszczenia. Środek do czyszczenia dywanów i tapicerki Renny Doyle Double Black Carpet został również opracowany ze środkiem dezodoryzującym, aby usunąć zapach wraz z plamą!

Wskazówki:
Przed aplikacją  odkurzyć dywan i tapicerkę. Nałóż lekką mgiełkę na obszar, nad którym pracujesz. Pozostaw produkt na 3 minuty, wyszczotkuj szczotką do dywanów. Po zakończeniu odkurz dywan i tapicerkę.
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :