Kategorie

Producenci

p&s renny doyle double black carpet bomber carpet & upholstery cleaner 3,8l

Renny Doyle Double Black Carpet Bomber Środek do czyszczenia dywanów i tapicerki wykorzystuje wszystkie naturalne pochodne cytrusów, biodegradowalne środki czyszczące i rozpuszczalniki na bazie wody do rozpuszczania tłuszczu i usuwania brudu. Oznacza to, że nie będziesz musiał martwić się o jakiekolwiek potencjalne uszkodzenie naszego dywanu i tapicerki podczas próby jej wyczyszczenia.

124,39zł

Nowy produkt

P&S Renny Doyle Double Black Carpet Bomber Carpet & Upholstery Cleaner 3,8LSzybko rozpuszcza i usuwa brud!

Renny Doyle Double Black Carpet Bomber Środek do czyszczenia dywanów i tapicerki wykorzystuje pochodne cytrusów do szybkiego i skutecznego rozkładania tłuszczu i usuwania brudu z dywanu i tapicerki. Renny Doyle Double Black Carpet Bomber Środek do czyszczenia dywanów i tapicerki to krok nr 2 w systemie Double Black Interior Cleaner, ale może być również stosowany samodzielnie. Renny Doyle Double Black Carpet Bomber Środek do czyszczenia dywanów i tapicerki został opracowany przy użyciu biodegradowalnych środków czyszczących i rozpuszczalników na bazie wody, aby zapewnić, że dywan i tapicerka nie zostaną uszkodzone w trakcie procesu czyszczenia.

 

Renny Doyle Double Black Carpet Bomber Środek do czyszczenia dywanów i tapicerki wykorzystuje wszystkie naturalne pochodne cytrusów, biodegradowalne środki czyszczące i rozpuszczalniki na bazie wody do rozpuszczania tłuszczu i usuwania brudu. Oznacza to, że nie będziesz musiał martwić się o jakiekolwiek potencjalne uszkodzenie naszego dywanu i tapicerki podczas próby jej wyczyszczenia. Renny Doyle Double Black Carpet Bomber Środek do czyszczenia dywanów i tapicerki zawiera również środek dezodoryzujący, który usuwa zapach wraz z plamą!

Wskazówki:
Rozcieńczyć Renny Doyle Double Black Carpet Bomber Środek do czyszczenia dywanów i tapicerki w stosunku 5 do 8: 1 wodą w zależności od wymaganej siły. Dywan i tapicerkę należy przed aplikacją wyszczotkować i odkurzyć. Nałóż lekką mgiełkę na obszar, nad którym pracujesz. Pozostaw produkt na 3 minuty, wyszczotkuj szczotką do dywanów. Po zakończeniu odkurz dywan i tapicerkę.

Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :