Kategorie

Producenci

p&s renny doyle extractor shampoo concentrate 3,8l

Używanie szamponu P&S Extractor Shampoo Concentrate z ulubionym ekstraktorem do dywanów zapewni, że Twój dywan i tapicerka zawsze będą wyglądać jak najlepiej! P&S Extractor Shampoo Concentrate zawiera rozjaśniacze kolorów, które sprawiają, że kolor Twoich dywanów jest wyrazisty, a świeży zapach zapewnia przyjemny zapach w całym wnętrzu.

113,01zł

Nowy produkt

P&S RENNY DOYLE Extractor Shampoo Concentrate 3,8LZapewnia maksymalne wykorzystanie odkurzacza do dywanów!

Używanie szamponu P&S Extractor Shampoo Concentrate z ulubionym ekstraktorem do dywanów zapewni, że Twój dywan i tapicerka zawsze będą wyglądać jak najlepiej! P&S Extractor Shampoo Concentrate zawiera rozjaśniacze kolorów, które sprawiają, że kolor Twoich dywanów jest wyrazisty, a świeży zapach zapewnia przyjemny zapach w całym wnętrzu. Co najlepsze, koncentrat szamponu do ekstrakcji P&S nie pozostawia żadnych pozostałości chemicznych i jest bezpieczny do stosowania na każdym dywanie lub materiale tapicerskim!

Odkurzacze na gorącą wodę są doskonałym narzędziem do usuwania uporczywych plam i brudu z wnętrza samochodu, ale sama gorąca woda i ssanie nie zapewnią oczekiwanych rezultatów wysokiej jakości. Dodając koncentrat szamponu P&S Extractor Shampoo Concentrate do zbiornika ekstraktora, dodasz poważną moc usuwania plam do wykończenia wnętrza i znacznie poprawisz wyniki!

Inne szampony do ekstraktorów mogą być szkodliwe dla Twojego wnętrza, używając niebezpiecznych chemikaliów, które mogą zniszczyć tkaniny i wyblaknąć kolory dywanu lub tapicerki. P&S Extractor Shampoo Concentrate i jego zrównoważona formuła PH są bezpieczne dla dywanów i tapicerki w dowolnym kolorze lub materiale.

P&S Extractor Shampoo Concentrate zawiera naturalnie występujące rozjaśniacze kolorów, które współdziałają z włóknami dywanu i tapicerki, znacznie zwiększając wyrazistość kolorów włókien. P&S Extractor Shampoo Concentrate zawiera również świeże zapachy, które pozostawiają przyjemny, długotrwały zapach na dywanie, tapicerce i całym wnętrzu.

Jeśli z dywanów lub tapicerki są szczególnie trudne do usunięcia plamy, należy rozważyć wstępne przygotowanie tych plam środkiem P&S Enviro clean.

Rozcieńczenie 60:1
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :