Kategorie

Producenci

p&s renny doyle finisher peroxide treatment 473ml

P&S Finisher Peroxide Treatment to krok 3 w systemie czyszczenia wnętrza Double Black. P&S Finisher Peroxide Treatment to ostatni krok, który zapewnia, że ​​czyszczona powierzchnia jest sterylizowana i ostatecznie oczyszczana z pozostałości po poprzednich produktach.

52,03zł

Nowy produkt

P&S Finisher Peroxide Treatment  473mlP&S Finisher Peroxide Treatment to krok 3 w systemie czyszczenia wnętrza Double Black. P&S Finisher Peroxide Treatment to ostatni krok, który zapewnia, że ​​czyszczona powierzchnia jest sterylizowana i ostatecznie oczyszczana z pozostałości po poprzednich produktach. P&S Finisher Peroxide Treatment usuwa również wszelkie luźne plamy, które pozostają po pierwszych 2 krokach w systemie czyszczenia wnętrza Double Black.


Ponieważ P&S Finisher Peroxide Treatment rozkłada się na tlen po zakończeniu pracy, nigdy nie musisz się martwić o ryzyko powstania plam z wody, pleśni lub zapachów pleśni podczas używania P&S Finisher Peroxide Treatment. Z tego samego powodu P&S Finisher Peroxide Treatment nigdy nie pozostawia żadnych chemicznych pozostałości na dywanie lub tapicerce.

P&S Finisher Peroxide Treatment wykorzystuje nadtlenek, aby wyeliminować cząsteczki powodujące osad i organiczne plamy, które osadzają się w dywanie i tapicerce Twojego wnętrza. P&S Finisher Peroxide Treatment skutecznie wysterylizuje również powierzchnię, na której go używasz, zapewniając, że Twoje wnętrze nie będzie miało efektu łatwo brudzącego się (tak efekt mam w momencie kiedy po praniu nie wypłuczemy odpowiednio produktów piorących .)
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :