Kategorie

Producenci

gyeon q2 wax 175g - pierwszy wosk samochodowy od gyeon

GYEON Q2 WAX 175g - pierwszy wosk samochodowy od GyeonWosk Q² - najbardziej tradycyjny rodzaj środka do pielęgnacji samochodu, spotyka się z wyrafinowaną technologią i innowacyjnym opakowaniem.

113,95zł

-25%

151,94zł

Nowy produkt

GYEON Q2 WAX 175g - pierwszy wosk samochodowy od GyeonWosk Q² - najbardziej tradycyjny rodzaj środka do pielęgnacji samochodu, spotyka się z wyrafinowaną technologią i innowacyjnym opakowaniem.

GYEON WAX NA BAZIE FLUORU


Skorzystaliśmy z naszej wiedzy i doświadczenia w zakresie formulacji powłok i stworzyliśmy niekonwencjonalny wosk. Q² Wax zawiera w swoim składzie fluor. Podobnie jak w przypadku legendarnego Q² Booster, wysoce reaktywnej powłoki, jest to gwarancja doskonałej wydajności, hydrofobowości i świetnego połysku. Jest to doskonały samodzielny produkt, dedykowany dla entuzjastów, ale zaskoczy również profesjonalistów zajmujących się detailingiem jako podstawowy produkt ochronny, a także świetny dodatek do jednej z naszych powłok ceramicznych.

ODPORNY I ŁATWY W UŻYCIU


Q² WAX to niezwykle błyszczący wosk do każdego koloru o wyjątkowych właściwościach hydrofobowych. To, co go wyróżnia, to niezwykle łatwa aplikacja i ścieranie, dzięki czemu jego stosowanie jest prawdziwą przyjemnością.

NAJLEPSZA PRAKTYKA I PORADY YVES HEYLEN


Przygotowanie jest kluczowe! Aby uzyskać maksymalną wydajność, dokładnie umyj i odtłuść powierzchnię. Nałożyć lekką i jednolitą warstwę na suchy lakier. Pozostaw do wyschnięcia na minimum 30 minut przed wytarciem. Do tego celu zalecamy użycie Q²M PolishWipe.
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -8zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -8zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 13zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 13zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
Poczta Polska E-Przesyłka (płatnośc przelewem 6zł) Poczta Polska E-Przesyłka (płatnośc przelewem 6zł) 1-2dni, PRZECZYTAJ REGULAMIN TEJ OPCJI Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :