Kategorie

Producenci

meguiars pro hybrid ceramic bead booster 946ml - oparty na krzemie sio2

Meguiar’s M799 Pro Ceramic Bead Booster to niezwykle wszechstronna, profesjonalna formuła, która może być stosowana na kilka różnych sposobów, w tym: jako konserwer powłok ceramicznych, środek wspomagający osuszenie, wzmocniony quick detailer lub lubrykant do glinki.

202,44zł

Nowy produkt

MEGUIARS PRO Hybrid Ceramic BEAD Booster 946ml - oparty na krzemie SiO2

Meguiar’s M799 Pro Ceramic Bead Booster to niezwykle wszechstronna, profesjonalna formuła, która może być stosowana na kilka różnych sposobów, w tym: jako konserwer powłok ceramicznych, środek wspomagający osuszenie, wzmocniony quick detailer lub lubrykant do glinki. Jego podstawową funkcją jest działanie jako spray do konserwacji i wzmocnienia powłoki ceramicznej Meguiar’s M788 Ceramic Paint Coating w celu przywrócenia maksymalnej śliskości i właściwości hydrofobowych. Jednak zapewnia również doskonałe rezultaty, gdy jest stosowany jako środek wspomagający osuszenie, quick detailer i lubrykant do glinki. Użyj skoncentrowanego M799 jako samodzielnego sealanta lub jako produkt do konserwacji M788 (lub innej powłoki ceramicznej/kwarcowej). Rozcieńcz 1 część wody z 3 części M799 do użycia jako lubrykant do glinki, środek wspomagający osuszenie lub jako super quick detailer, który można stosować nawet w pełnym słońcu. Bez względu na to, jak go używasz, możesz być pewien doskonałej trwałości, głębi połysku i gładkości w łatwym w użyciu sprayu.


M799 Pro Hybrid Ceramic Bead Booster jest dostępny w opakowaniach 946 ml i 3,8 L.


  • ZWIĘKSZONY POŁYSK I OCHRONA: sealant w sprayu z technologią Hybrid Ceramic Si02 przywraca powłokom połysk, gładkość i hydrofobowość
  • WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE: Wszechstronna i rozcieńczalna formuła działa jako sealant w sprayu, quick detailer i lubrykant do glinki
  • TRWAŁA OCHRONA: Trwała hydrofobowa ochrona na foliach ochronnych, lakierach i powłokach
  • ŁATWY W UŻYCIU: Wygodny produkt typu spryska i zetrzyj może być użyty nawet w pełnym słońcu
  • DWA WARIANTY OPAKOWANIA: Dostępne w butelce o pojemności 946 ml lub  3,8L

SPOSÓB UZYCIA: DOBRZE WSTRZĄSNĄĆ. W przypadku stosowania jako sealant najlepiej rozpyl bezpośrednio na ręcznik, a nie na lakier. Jeżeli stosujesz jako quick detailer, środek wspomagający osuszanie lub lubrykant do glinki rozpyl bezpośrednio na lakier.

WSKAZÓWKA: Upewnij się, że używasz świeżych i czystych ręczników z mikrofibry Meguiar’s X2020 Supreme Shine, odwracaj na suchą stronę, aby usunąć produkt.

1. SEALANT: M799 to doskonały samodzielny sealant SiO2 typu „spray-and-wipe“ lub konserwer powłok ceramicznych.  Spryskaj 2-4 razy na złożony ręcznik z mikrofibry X2020 Supreme Shine Microfiber, a następnie wytrzyj panel, aż produkt będzie prawie suchy. Odwróć ręcznik na suchą stronę, aby wykonać ostateczne przetarcie.
2. WZMOCNIONE QUICK DETAILER: Podczas usuwania kurzu, odcisków palców, ptasich odchodów lub innych lekkich zanieczyszczeń należy rozcieńczyć 1: 3 (1 część wody, 3 części produktu), aby uzyskać maksymalną śliskość, jednocześnie zapewniając znaczną ochronę. Jeśli pojawią się smugi, spryskaj produkt bezpośrednio na ręcznik, aby uzyskać ostatnie przejście.
3. LUBRYKANT DO GLINKI: Po rozcieńczeniu 1: 3 M799 jest bardzo śliskim lubrykantem, który działa zarówno z tradycyjną profesjonalną glinką C2000 / C2100, jak i glinką syntetyczną. Rozpylić dużą ilość produktu na powierzchnię i bezpośrednio na glinkę. Dla utrzymania śliskości spryskaj produkt w razie potrzeby. Po skończeniu panelu wytrzyj do sucha.
4. ŚRODEK WSPOMAGAJĄCY OSUSZENE: Aby uzyskać maksymalną śliskość, używaj w proporcji 1:3. Spryskaj M799 bezpośrednio na mokry panel i przystąp do wytarcia panelu do sucha ręcznikiem z mikrofibry. Unikaj stosowania bezpośrednio na szkle, ponieważ mogą powstać smugi.
UWAGA: M799 posiada unikalną technologię samopoziomowania – jeśli bezpośrednio po ostatnim wytarciu pozostanie niewielkie zamglenie lub film, nie przejmuj się. Odczekaj 15 minut, aż produkt samoczynnie się wypoziomuje, maksymalizując połysk i ochronę. Produkt w pełni utwardza się w ciągu 24 godzin. M799 NIE zaleca się stosować w warsztatach blacharsko-lakierniczych, ale jest bezpieczny dla lakieru, powłok ceramicznych, samochodowych folii ochronnych oraz matowych lakierów.


Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :