Kategorie

Producenci

showcarshine microfiber triple layer twisted pile 1450gsm - 3 warstwy, najbardziej chłonny na rynku

SHOWCARSHINE MICROFIBER TRIPLE LAYER TWISTED PILE 1450GSM - 3 warstwy, najbardziej chłonny na rynku

105,68zł

Nowy produkt

SHOWCARSHINE MICROFIBER TRIPLE LAYER TWISTED PILE 1450GSM

3 warstwy, najbardziej chłonny na rynku

ShowCarShine Triple Layer Twisted Pile to kolejna ewolucja ręczników do osuszania z mikrofibry!


Odkąd pojawiły się ręczniki do osuszania od splocie włókien "twisted pile", można napisać że przejęły rynek ręczników do osuszania.

Posiadają najwięcej cech które powinny mieć ręczniki do osuszania
- niesamowicie chłonne
- nie zostawiają pojedynczych włókien nawet podczas osuszania szkła
- lekko "ślizgają się po lakierze", nie ma efektu przyklejania się ręcznika jak w przypadku ręczników typu fluffy


Po dłuższym czasie przyszła pora na lekkie ulepszenie, zachowując wszystkie dotychczasowe cechy ręcznika twisted pile.Triple Layer Twisted Pile: Wykonany ze splotu mikrofibry o długim włosiu, z dodatkową warstwą mikrofibry umieszczoną pomiędzy nimi, trzecia warstwa pomaga odprowadzać wilgoć z pętli powierzchniowych i zapobiega przedostawaniu się wilgoci na drugą stronę. Dodatkowa warstwa sprawia również, że ręcznik do suszenia samochodu jest delikatnie twardszy przez co lżejszy do przesuwania po lakierze i lepszej kontroli.

Innowacyjna konstrukcja ma wewnętrzne szyte krawędzie i środkowe szwy, co zapewnia integralność strukturalną i trwałość.

Konstrukcja ze skręconym włosiem miękko przesuwa się po lakierze i  szkle, całkowicie pochłaniając wilgoć, bez smug. Miękki i gruby ręcznik z mikrofibry o długim włosiu sprawdza się szczególnie dobrze w oknach i lustrach, a nawet lekko wilgotny może wchłaniać bez smug.

Najważniejsze cechy Triple Layer Twisted Pile:
- 3 warstwy
- wymiary 50x80
- skład 75/25
- ukryte szwy
- włókna o splocie twisted pile

cena za 1 sztSposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :