Kategorie

Producenci

kxk dynamics palm blox hard 5 - 12,7cm bloczek szlifierski

Dzięki ergonomicznej konstrukcji maksymalizuje kontakt między blokiem szlifierskim a panelem samochodu, aby uzyskać bardziej spójny ślad po szlifowaniu, który można szybko i łatwo wypolerować.

Dostępne są w białych blokach z twardej pianki i czarnych blokach z miękkiej pianki, więc w zależności od potrzeb KXK Dynamics STICKS ma dla Ciebie to, czego potrzebujesz.

56,90zł

Nowy produkt

KXK Dynamics PALM BLOX HARD 5 - 12,7cm bloczek szlifierskiMałe, ale mocne bloki szlifierskie!

KXK Dynamics  to zaawansowany blok szlifierski przeznaczony do usuwania głębokich, przypadkowych i pojedynczych rys. KXK Dynamics  może pozbyć się z samochodu niedoskonałości, których nie można osiągnąć tylko poprzez polerowanie. KXK Dynamics  zapewnia ergonomiczną konstrukcję, gdy jest używany z papierem ściernym, który maksymalizuje kontakt i zapewnia bardziej spójne szlifowanie. Wyprodukowany w USA i opracowany przez ekspertów.


KXK Dynamics PALM BLOX

 to zaawansowane bloki szlifierskie, które pomagają usunąć głębokie rysy, takie, które nie znikają, po samym procesie polerowania. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, użyj KXK Dynamics STICKS z papierem ściernym. Dzięki ergonomicznej konstrukcji maksymalizuje kontakt między blokiem szlifierskim a panelem samochodu, aby uzyskać bardziej spójny ślad po szlifowaniu, który można szybko i łatwo wypolerować.

Dostępne są w białych blokach z twardej pianki i czarnych blokach z miękkiej pianki, więc w zależności od potrzeb KXK Dynamics STICKS ma dla Ciebie to, czego potrzebujesz.

Wyprodukowany w USA, KXK Dynamics R.I.D. STICKS został zbadany i opracowany przez ekspertów z dziedziny detailingu. Jason Kilmer, Eron Knox z Red’s Detail Co. i Andy Ward z Proficient X spędzili lata na projektowaniu idealnych bloków szlifierskich, z których każdy będzie mógł się cieszyć i używać ich na najwyższym poziomie.

Bloki szlifierskie KXK Dynamics to najpopularniejsze profesjonalne bloki szlifierskie w USA i od dłuższego czasu podbijają rynki europejskie. Od teraz dostępne także w Polsce

Profesjonalny bloczek szlifierski KXK Dynamics PALM BLOX

  • długość 127mm
  • szerokość 25mm
  • wysokość 25mm
  • miękkość HARD
  • cena za 1 szt.
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :