Kategorie

Producenci

kxk dynamics r.i.d. stix - zestaw 4 szt

KXK Dynamics R.I.D. STICKS to zaawansowany blok szlifierski przeznaczony do usuwania głębokich, przypadkowych i pojedynczych rys. KXK Dynamics R.I.D. STICKS może pozbyć się z samochodu niedoskonałości, których nie można osiągnąć tylko poprzez polerowanie. KXK Dynamics R.I.D. STICKS zapewnia ergonomiczną konstrukcję

85,37zł

Nowy produkt

KXK Dynamics R.I.D. STIX - zestaw 4 sztMałe, ale mocne bloki szlifierskie!

KXK Dynamics R.I.D. STICKS to zaawansowany blok szlifierski przeznaczony do usuwania głębokich, przypadkowych i pojedynczych rys. KXK Dynamics R.I.D. STICKS może pozbyć się z samochodu niedoskonałości, których nie można osiągnąć tylko poprzez polerowanie. KXK Dynamics R.I.D. STICKS zapewnia ergonomiczną konstrukcję, gdy jest używany z papierem ściernym, który maksymalizuje kontakt i zapewnia bardziej spójne szlifowanie. Wyprodukowany w USA i opracowany przez ekspertów.


KXK Dynamics R.I.D. STICKS to zaawansowane bloki szlifierskie, które pomagają usunąć głębokie rysy, takie, które nie znikają, po samym procesie polerowania. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, użyj KXK Dynamics R.I.D. STICKS z papierem ściernym. Dzięki ergonomicznej konstrukcji maksymalizuje kontakt między blokiem szlifierskim a panelem samochodu, aby uzyskać bardziej spójny ślad po szlifowaniu, który można szybko i łatwo wypolerować.

Dostępne są w białych blokach z twardej pianki i czarnych blokach z miękkiej pianki, więc w zależności od potrzeb KXK Dynamics R.I.D. STICKS ma dla Ciebie to, czego potrzebujesz. STICKS KXK Dynamics R.I.D. idealnie leżą w dłoni o wymiarach 5cm długości, 2,5cm szerokości i 2,5 cm wysokości. Dopasowują się do powierzchni i mają ścięty wierzchołek.

Wyprodukowany w USA, KXK Dynamics R.I.D. STICKS został zbadany i opracowany przez ekspertów z dziedziny detailingu. Jason Kilmer, Eron Knox z Red’s Detail Co. i Andy Ward z Proficient X spędzili lata na projektowaniu idealnych bloków szlifierskich, z których każdy będzie mógł się cieszyć i używać ich na najwyższym poziomie.

Bloki szlifierskie KXK Dynamics to najpopularniejsze profesjonalne bloki szlifierskie w USA i od dłuższego czasu podbijają rynki europejskie. Od teraz dostępne także w Polsce

Zestaw zawiera 4 szt bloczków szlifierskich
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -8zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -8zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta list priorytetowy 7zł (płatnośc przelewem, max 0,8kg) Poczta list priorytetowy 7zł (płatnośc przelewem, max 0,8kg) 1-3 dni, tylko paczki do 0,8kg !! Przeczytaj regulamin Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 13zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 13zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
Poczta Polska E-Przesyłka (płatnośc przelewem 6zł) Poczta Polska E-Przesyłka (płatnośc przelewem 6zł) 1-2dni, PRZECZYTAJ REGULAMIN TEJ OPCJI Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :