Kategorie

Producenci

cleantech high gloss 5 l - nabłyszczanie lakieru

CleanTech High Gloss 5 L - nabłyszczanie lakieru

104,88zł

Nowy produkt

CleanTech High Gloss 5 L - nabłyszczanie lakieru

High Gloss - nabłyszczanie lakieru

Preparat ten przeznaczony jest do nabłyszczania lakieru i sprawdza się w tej roli doskonale. Jest wydajny, łatwy w użyciu oraz skuteczny, za co doceniają go najbardziej wymagający użytkownicy. Produkt nie wymaga rozcieńczania – jest gotowy do zastosowania. Dzięki niemu nabłyszczanie lakieru jest proste i szybkie. Łatwo się go nakłada i poleruje, co najlepiej wykonywać, wykorzystując ściereczkę z mikrofibry. Dzięki temu powierzchnia pozostanie błyszcząca i jednolita, pozbawiona smug oraz zacieków.

Środek do nabłyszczania lakieru sprawdza się wobec bieżących zanieczyszczeń, odcisków palców, plam po wodzie oraz kurzu. Jego zdecydowaną zaletą jest bezpieczeństwo czyszczonych powierzchni – produkt nie generuje przebarwień, dlatego lakier samochodu po użyciu tego preparatu prezentuje się doskonale.

Środek jest gotowy do użycia – wystarczy spryskać jego niewielką ilością karoserię oraz wypolerować do sucha. Rezultatem będzie lśniący lakier, bez nieestetycznych śladów i smug.

 

 

Cechy produktu:

- wydajność

- wysoki połysk

- przyjemny, delikatny zapach

- pH 7 – odczyn neutralny

 

Sposób użycia:

    Przed zastosowaniem wstrząśnij
    Spryskaj na umytą oraz wysuszoną powierzchnię
    Wypoleruj do sucha miękką mikrofibrą
    W przypadku użycia zbyt dużej ilości produktu należy dalej polerować korzystając z drugiej czystej i suchej mikrofibry.

 

UWAGA

Nie stosuj w bezpośrednim słońcu oraz na rozgrzane powierzchnie.
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -8zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -8zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 13zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 13zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
Poczta Polska E-Przesyłka (płatnośc przelewem 6zł) Poczta Polska E-Przesyłka (płatnośc przelewem 6zł) 1-2dni, PRZECZYTAJ REGULAMIN TEJ OPCJI Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :