Mikołajki w ShowCarShine sprawdź

Kategorie

Producenci

aenso aquilla 500ml - wet coat, wosk na mokro

Aquila to mieszanka polimerów zapewniająca hydrofobową ochronę na powierzchni pojazdów. Rozpylona na mokrą powierzchnię po myciu, szybko rozprzestrzeni się na niej i utworzy warstwę ochronną o kilkutygodniowej trwałości.

60,16zł

Nowy produkt

Chwilowo brak w magazynie

AENSO AQUILLA 500ml - WET COAT, wosk na mokroAquila to mieszanka polimerów zapewniająca hydrofobową ochronę na powierzchni pojazdów. Rozpylona na mokrą powierzchnię po myciu, szybko rozprzestrzeni się na niej i utworzy warstwę ochronną o kilkutygodniowej trwałości. Aquila może być stosowana na wszystkich typowych powierzchniach zewnętrznych pojazdu - lakierze, szkle, tworzywach sztucznych i gumie. Nie nadaje się do ochrony dachów miękkich i kabrioletów.

Zastosowanie

Umyj pojazd przy użyciu Aenso One (lub innego dobrego szamponu bez dodatku substancji aktywnych, takich jak woski lub sylikony). Po ostatecznym spłukaniu, rozpyl kilka rozpyleń Aquili równomiernie na wszystkie powierzchnie. Odczekaj jedną minutę i spłucz myjką ciśnieniową. Nie pozostawiać do wyschnięcia na powierzchni. Nie stosować w bezpośrednim świetle słonecznym lub na zbyt gorących powierzchniach.
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :