Kategorie

Producenci

gtechniq easy coat 500ml - wet coat hydrowosk

Easy Coat to całkowicie nowa powłoka ceramiczna, której największą zaletą jest aplikacja na mokro przy pomocy dyszy dołączonej do zestawu. To produkt, który miał jeden z najdłuższych okresów rozwoju w historii naszej firmy. Formuła i chemia są przełomowe i cieszymy się, że możemy wprowadzić na rynek tak wyjątkowy i innowacyjny produkt.

80,49zł

Nowy produkt

Chwilowo brak w magazynie

GTECHNIQ EASY COAT 500ml - wet coat hydrowoskEasy Coat to całkowicie nowa powłoka ceramiczna, której największą zaletą jest aplikacja na mokro przy pomocy dyszy dołączonej do zestawu. To produkt, który miał jeden z najdłuższych okresów rozwoju w historii naszej firmy. Formuła i chemia są przełomowe i cieszymy się, że możemy wprowadzić na rynek tak wyjątkowy i innowacyjny produkt. Testy w świecie rzeczywistym wykazały trwałość sięgającą nawet 3 miesięcy, co dla tego typu produktów jest zdumiewające!

 

Uwaga: Easy Coat został opracowany tak, aby można go nakładać za pomocą dyszy znajdującej się w zestawie. Nie zalecamy nakładania produktu za pomocą lancy z pianownicy lub atomizera.


Po nałożeniu na dowolną powierzchnię lakierowaną lub szklaną Easy Coat zapewnia doskonałą trwałość i ochronę przed promieniami UV, chemikaliami do mycia i warunkami atmosferycznymi. Easy Coat ma niezwykle silne właściwości hydrofobowe, skutecznie odpycha wszelkie zabrudzenia i kurz z powierzchni. Produkt jest niezwykle wszechstronny i może być stosowany na chłodne lub gorące powierzchnie. Easy Coat jest bezpieczny, nie zawiera rozpuszczalników i zapewnia ponad 3 miesiące trwałości.

Wydajność:


Każda butelka 500 ml zawiera wystarczającą ilość produktu, aby pokryć dwa średnie pojazdy.

W zestawie:
-Easy Coat 500ml
-dysza rozprowadzająca
-szybkozłączka do węża ogrodowego 13mm (1/2")

Jaki problem rozwiązuje EASY COAT?
- Produkt tworzy na lakierze powłokę ceramiczną o silnych właściwościach hydrofobowych które sprawiają, że lakier pozostaje dłużej czysty.
- Produkt może nałożyć każdy i w każdych warunkach, potrzebna jest tylko wąż z bieżącą wodą.

W czym Easy Coat jest lepszy?
- Nie zostawia smug na lakierze i jest bezpieczny dla środowiska.
- 3 miesięczne zabezpieczenie lakieru, które nakłada nie 10x razy szybciej i 100x łatwiej niż wszystko co dotychczas powstało.
- Podłączasz do węża z wodą i specjalna dysza zrobi za ciebie efekt auta oblanego szkłem i to na 3 miesiące

Komu polecamy EASY COAT?
- powłoka dla zmęczonych woskowaniem i osób dla których łatwość i czas aplikacji produktu ma znaczenie.
- dla osób które chcą nadać/odświeżyć efekt hydrofobowy powłoki (współgra z powłokami Gtechniq) ale chcą to zrobić szybko i łatwo.
- dla tych co myją swój samochód sam i chcieli by na niego "coś" położyć, raz na jakiś czas.


Zastosowanie:Uwaga: Easy Coat aplikujemy na czysty samochód. Nie aplikować na dachy cabrio.

1. Złóż cały zestaw Easy Coat

(dysza, plastikowa rurka, butelka)

2. Podłącz wąż ogrodowy do dyszy

3. Odkręć czerwony zawór i spłucz cały samochód wodą

4. Następnie odkręć czarny zawór, aby rozprowadzić Easy Coat po całym samochodzie.

5. Po rozprowadzeniu Easy Coat, zakręć czarny zawór i spłucz samochód czystą wodą

Uwaga: Easy Coat został opracowany tak, aby aplikować za pomocą dyszy znajdującej się

w zestawie. Nie zalecamy nakładania produktu za pomocą lancy z pianownicą lub sprayu

spustowego.

Często zadawne pytania:

Czy mogę nakładać EASY COAT za pomocą atomizera lub planownicy? `
-nie, Easy Coat został opracowany tak, aby nakładać go za pomocą dyszy znajdującej się w zestawie. Nie zalecamy nakładania produktu za pomocą lancy z pianownicy lub atomizera - nie zapewni porządnych efektów i może powodować smugi.

 

Czy po nałożeniu EASY COAT, trzeba go docierać?
- Nie, po zakręceniu dyszy z EASY COAT (czarny korek) powierzchnie należy spłukać wodą a następnie pozostałe krople wody wytrzeć ręcznikiem do sucha.

 

Na ile samochodów starczy jedna butelka EASY COAT?
- 500ml wystarcza na dwa samochody. Natomiast pamiętaj, że po odkręceniu czarnego korka, produkt cały czas jest podawany. Zalecamy jednokrotne, równomierna polanie powierzchni. Długie podawania produktu w jedno miejsce zwiększy jego całkowite zużycie.

 

Jaki jest koszt EASY COAT?
- Zestaw z dyszą -niezbędną do używania EASY COAT kosztuje 99zł. Następnie dokupuje się samą butelkę EASY COAT w cenie 75zł.

 

Na jakie powierzchnie mogę używać EASY COAT?
-Nie używaj na dachy cabrio i materiał. Na pozostałych powierzchniach EASY COAT zrobi swoją magię. Nawet na elewacjach budynku, szkle, betonie i drewnie.
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 17zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 INPOST Paczkomaty 24 1 dzień od wysyłki Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE INPOST Paczkomaty 24 - POBRANIE 1 dzień od wysyłki Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :