Kategorie

Producenci

gtechniq zestaw powłoka c1 30ml + c2v3 250ml

ZESTAW
POWŁOKA 30ML
Liquid Cystal 250ml
aplikatory

233,58zł

Regularna cena: 274,80zł

Twój rabat: 15.00%


Rabat według producenta nie jest uwzględniany przy produktach przecenionych.

Nowy produkt

Chwilowo brak w magazynie

- Obawiasz się, że na twoim lakierze mogą powstawać mikrozarysowania?

 

- Chcesz by twój samochód, samolot, czy jacht błyszczał jak nowy jeszcze przez długi czas od jego zakupu?

 

- Zależy Ci na tym, by elementy zewnętrzne dłużej pozostawały czyste?

 

- Potrzebujesz skutecznej ochrony przed szkodliwym działaniem promieni UV?

 

- Zastanawiasz się co zrobić, by czyszczenie było łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej?

 

Jeśli odpowiedzi na powyższe pytania brzmią – „tak”, to mamy pewność, że ekstremalnie twarda powłoka C1 Crystal Lacquer w połączeniu z hydrofobowymi właściwościami C2 Liquid Crystal spełnią wszystkie oczekiwania, jakie masz wobec nowoczesnych kosmetyków samochodowych.


Dlaczego warto i jak stosować C1 Crystal Lacquer i C2 Liquid Crystal?

 

W trakcie rygorystycznych testów, symulujących np. trzyletnią ekspozycję lakieru na palące słońce stanu Arizona, powierzchnia pokryta C1 straciła najmniej, bo tylko 1/3 swojego pierwotnego blasku w porównaniu z konkurencją.

 

C1 to ekstremalnie twarda powłoka. W tych samych testach zauważono, że w porównaniu do tradycyjnych polimerowych kosmetyków czy wosków samochodowych, charakteryzuje się ona o 50% większą odpornością na zarysowania, powstające ze względu na miękkość lakieru czy błędy przy konserwacji pojazdu i jego myciu.

 

C2 Liquid Crystal działa uzupełniająco. Odpycha brud i wodę z powierzchni, którą pokrywa, zmniejszając ryzyko jej porysowania.

 

C1 i C2 są bardzo proste w aplikacji. Jednak, by efekty były możliwie najlepsze, w przypadku samochodów używanych, nawet z minimalnym przebiegiem, przed ich zastosowaniem, może być potrzebna delikatna renowacja lakieru w postaci jednoetapowego polerowania.

Przechowywanie i sposób aplikacji
 
Upewnij się, że powierzchnia zabezpieczana jest chłodna, sucha i nie narażona na bezpośrednie działanie promieni słonecznych
 
Zawsze przy aplikacji używaj rękawiczek, by uniknąć kontaktu ze skórą
 
Nanieś produkt na aplikator
 
Zakręć butelkę i odstaw. Nie trzymaj butelki w ręce, gdyż powoduje to szybszą krystalizację
 
Zmień aplikator po 3-4 użyciach, powierzchni nie większej niż 1/2 maski. Jeśli nie będziesz tego przestrzegać, poczujesz, że powłoka staje się tępa i cięzko ją dopolerować
Powłoka wchodzi w natychmiastową reakcję z lakierem. Czas reakcji zależy do temperatury i wilgotności- przy normalnej temperaturze i wilgotności 50%, zalecamy dopolerowanie pomiędzy 30-60 sekundami.
 
Może być konieczność dopolerowanie tych samych powierzchni kilka razy, by usunąć nadmiar. Zalecamy użycie dwóch mikrofibr jednocześnie.
 
Unikaj zbyt dużego nacisku przy dopolerowywaniu elementów. Może to spowodować powstanie zarysowań, jak również usunięcie cześci produktu.
 
Zwróć uwagę, aby przekładać stronami mikforibrę. Jeśli tego nie zrobisz, fibra się "zapcha" i ciężko będzie dotrzeć produkt.
 
Jeśli nie usuniesz nadmiaru i w pełni on zwiąże się z lakierem, będziesz zmuszony do spolerowania powierzchni i powtórzenia aplikacji C1.
 
Jak tylko skończysz, włóż mikrofibry do wody i wypierz je jak najszybciej, w przeciwnym razie C1 skrystalizuje się we włóknach fibry.
 
Użyj C1 Crystal Lacquer w przeciągu roku od zakupu i 3 miesięcy od momentu otwarcia produktu.
 
Odczekaj przynajmniej 3 godziny przed aplikacją C2 Liquid Crystal.
 
Rozpyl C2 na powierzchnię i dopoleruj przy pomocy Gtechniq MF1 .
 
Aplikuj C2 na jeden element za jednym podejściem.
 
C2 może być używany z innymi produktami.
 
Nie aplikuj bezpośrednio na słońcu, by produkt nie wyschnął zbyt szybko.
 
Może być stosowany dla zwiększenia połysku i zabezpieczenia.
 
Jeśli nadmiar ciężko jest usunąć, przetrzyj wilgotną Mf1, a następnie dotrzyj drugą, suchą Mf1.
 
C2 musi być użyte w przeciągu 2 lat od zakupu i jednego roku od momentu otwarcia produktu.
Sposoby dostawyNazwaCzas wysyłkiCena
ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym ShowCarShine - odbiór w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie Darmowa!
UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł UPS Kurier (płatność przelewem -15zł) darmowa wysyłka pow. 400zł Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) UPS Kurier pobranie 21 zł (zam.pow 400zł koszt pobrania 5zł) Dostawa następnego dnia od dnia wysyłki Darmowa!
Poczta (płatność przelewem -8zł) darmowa wysyłka pow. 300zł Poczta (płatność przelewem -8zł) darmowa wysyłka pow. 300zł 1-3 dni Darmowa!
Poczta Polska Pobranie 13zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) Poczta Polska Pobranie 13zł (zam. powy. 300zł pobranie 5zł) 1-3dni Darmowa!
INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend INPOST Paczkomaty 24 - Paczka w weekend Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 400,00zł darmowa dostawa!

Polecamy inne produkty z tej kategorii :